Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A lenti felniről hogy lehetne...

Beviz Elek kérdése:

A lenti felniről hogy lehetne eltávolítani a piros csíkot komplett fényezés és az alatta lévő fekete festék rongálása nélkül?

Figyelt kérdés

[link]


Nemrég vettem ezt a szett felnit makulátlan állapotban, az előző tulaj az első kerekeken lefújta feketére a csíkot, de apránként arról is lekopik. Benne lennék abban is hogy 2 napot törölgessem, de milyen vegyszerrel tudnám óvatosan, apránként leszedni?


2017. márc. 25. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Beviz Elek! De hisz magadtól is tudod a választ! Hisz mindent tudsz! :)

Talán higítós ronggyal. De marha jól néz ki az a pitos csík. Miért akarod leszedni?

Milyen kerekek ezek? Motor, robogó, quad?

2017. márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de sajnos nem tudok mindent, mint ahogy ezt sem. A higító mennyire gyorsan oldja? Olyan kellene ami épp csak gyengéden hogy inkább dörzsölgessem órákat, de véletlenül se kapjak le túl sokat (na meg ne kezdjen el ragadni, stb)


Nekem nagyon nem jön be, nem megy sem a kocsihoz, sem a kerékhez, sem semmihez.


Egyébként ez egy matt Lenso D1R személyautóra.

2017. márc. 25. 20:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Én rámennék 400-as vizes papírral, aztán lefújnám feketére. Bár lehet, hogy csak ecsettel csinálnám, mint ahogy a hajszálcsíkozást.


De ez én vagyok.

2017. márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A csiszolástól félek vagyis inkább az utólagos festéstől. 1.Honnan tudok szerezni azonos matt színt, olyat ami a felniről nem pereg le?

2. Vajon le tudom-e úgy festeni hogy szép sima legyen a felület? Kicsit félek hogy maszatos takony lenne belőle.

2017. márc. 25. 22:35
 5/7 anonim ***** válasza:
1 doboz matt akril 1200.-a négy kereket telibe lefújod vele kétszer. Előtte lemosod, denaturált szesszel zsírtalanítod, és az egész homogén felület lesz. A gumi szélét ragaszd körbe.
2017. márc. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretném telibe fújni, ilyen makulátlanra 100% hogy nem tudom megcsinálni. Viszont köszönöm a tippet a festékre, ha hibát kell javítani akkor ilyet szerzek be!


Jöhetnek még ötletek, megpróbálok ihletet meríteni és talán több dolgot fogok vegyíteni.


Melyik a legjobb vegyszer erre a feladatra? Higítóból is 6ezer típus van :D

2017. márc. 26. 13:09
 7/7 anonim ***** válasza:
A benzin leszedi tudtommal. :)
2018. nov. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!