Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » "B" kategóriás jogosítványt...

"B" kategóriás jogosítványt szeretnék elkezdtem 2016 novemberébe, és kresz, elsősegély meglett mar decembere, és január óta vezetek, meglett a 30 levezetett órám, és elmentem 04. 05-én vizsgázni és az sajnos kifogott rajtam?

Figyelt kérdés
Iskola mellett sajnos már nem fér bele hogy vezetgessek, meg nagyon későre kapnék új vizsga időpontot, és úgy hallotam hogy van egy olyan lehetőség hogy "Soron kívüli" vizsgaidőpont egy ilyet szeretnék kérni, vizsga után 3 munkanap kell elteljen valahogy így, hogy működik ez a dolog?

2017. ápr. 18. 22:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Szekszárdon vezetek.
2017. ápr. 18. 22:22
 2/2 anonim ***** válasza:

Az írásjelek megfelelő használata jelentősen meg tudja könnyíteni a kérdés, mondandó megértését :-)


A 30 óra vezetés egy kötelező minimum, nem azt jelenti, hogy a 30 óra után vizsgázni is kötelező, sőt addig nem is szabad vizsgára jelentkezni, amíg nincs reális esély arra, hogy az sikerül is.

Soron kívüli vizsgaidőpont nincs, nem is volt, viszont az iskolákon, oktatókon is múlhat némileg, hogy mennyit kell várnod a vizsgára.

Nem lehet, hogy azért kapnál csak sokára időpontot, mert az oktatód szerint még gyakorlásra lenne szükséged?


"vizsga után 3 munkanap kell elteljen valahogy így, hogy működik ez a dolog?" - igen, így működik a sikeres forgalmi vizsga után a vizsgaigazolás kiadása.

2017. ápr. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!