Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » SOS! Megbuktam a KRESZ vizsgán...

SOS! Megbuktam a KRESZ vizsgán. Miért nem sikerül mikor készültem rá?

Figyelt kérdés

Na szóval az a helyzet hogy 27-én voltam először a KRESZ vizsgán. 62 pontom lett 3 ponton múlt hogy átmegyek e. Nagyon ideges vagyok ez miatt, és nem értem hogy miért nem sikerült mikor barátaim is segítettek nekem hogy milyen forgalmi helyzetek vannak stb.. és ennek ellenére 62 ponttal nem mentem át. Megköszönném ha valaki segítene hogy melyik oldalról tudok jól gyakorolni :)



27/F



2017. ápr. 29. 12:26
 1/10 anonim válasza:

Nekem véletlen egy hibám első alkalommal és az is lehet, hogy a leggyorsabb voltam. A próba vizsgáim is hibátlanok lettek. Bezzeg a gyakorlat :D

Számítógépes programot kell sokat nyomkodni meg venni valami jó kis összefoglaló füzetet. Azzal sokr lehet vinni.

De ez is jó oldal:

[link]

Bár tuti kaptál CD-n programot.

2017. ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy gépen is pont ugyanezeket a teszteket csináltam. Csak még kib*szott 3 pont hiányzott hozzá. Annyira bánt hogy most is ki kellett amiatt a 3 pont miatt fizetnem 4600 Ft-ot. Tényleg nem értem ezt az egészet. Kedves válaszíró! Te hogy készültél fel erre?
2017. ápr. 29. 12:31
 3/10 anonim válasza:

Kedves kérdező,


Én főleg ezt toltam a program nyomkodása melett:

[link]


De én jártam KRESZ órára is. Lehet a hallás is segített a tanulásban.

A lényeg, hogy amikor hibád lesz a programban, akkor járj utána, hogy miért és próbáld megérteni.

Ha megerősített a program, hogy jó válaszokat adtál, akkor azt memorizáld, hogy ez jó és miért jó.


Ne fájjon emiatt a fejed! Jobban rögzül és tényleg fontos, hogy rögzüljön! Van akinek 5. alkalommal sem sikerül. Hangulattól is függ. Múltkor egy IQ teszthez nem bírtam hozzáfogni...

2017. ápr. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

örülj, hogy most rontottad el, és csak 4600Ft-ba fáj.


Élőben fogod elrontani, akkor a kocsid törik.. aminek nem 4600Ft lesz a javítása.. és akkor örülhetsz, ha nem 90km-es sebességnél hozol rossz döntést.. könnyen a börtönben is találhatod magad közúti veszélyeztetés, halált okozó közúti baleset okozása címen.


mit tudsz tenni? leülni és megtanulni. Nem 65 ponttal kell itt átmenni, mert életek múlnak rajta.


Én elsőre átmentem hibátlanul..

2017. ápr. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem hogy neked hányadszorra sikerült és hány ponttal mentél át, hanem azt hogy mi lehet a baj hogy a szabadidőmben is a kreszt gyakoroltam 4-5 órán keresztül és mégsem sikerült!!!!! :( :( pedig minden ismerősöm segített a felkészülésben!
2017. ápr. 29. 13:30
 6/10 A kérdező kommentje:
és csak most vettem észre, hogy rossz kategóriába raktam a kérdést :(
2017. ápr. 29. 13:34
 7/10 Alex Fly ***** válasza:
Ne a tesztekkel foglalkozz, hanem a szabályokat tanuld meg. Ha egy szabályt ismersz, akkor az összes, arra vonatkozó tesztkérdést meg tudod válaszolni, báfhogyan isölegyen feltéve.
2017. ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Néhány alapvető szabályt kell csak megtanulni, aztán pedig gyakorolni a programon (KRESZ Egyéni Gyakorló 2.81). Ezt a programot használják a vizsgán is, ugyanazok a kérdések nagyjából. A három pontosokat kell nagyon megtanulni, mert azok húzzák a legjobban az eredményt, ezek főleg forgalmi szituációs kérdések. Töltsd le ezt a programot, aztán pörgesd végig a kérdés adatbázist minél többször, ne csak a vizsgakérdéseket, hanem az összes témát a B kategóriánál. Aztán a vizsgarészt is minél többször, lehetőleg vizsgaszigorú módban. Sikerülni fog az, csak tanuld meg azt a néhány alapszabályt, utána gyakorolj minél többet a programmal, és próbáld meg nyugodtnak lenni a vizsgán és nem kapkodni, ezen sok múlik. Ismerek olyat akinek kilencedik (!) alkalommal sikerült a vizsgája, de pöpecül vezet forgalomban. Úgyhogy ne legyél segg, és tanulj!
2017. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) letöltöttem a programot és megnyugodtam egy picit
2017. máj. 1. 09:15
 10/10 A kérdező kommentje:
sikerült! :D ma átmentem 65 ponttal épphogy csak átmentem! de nem baj az a lényeg megvan! :D
2017. máj. 9. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!