Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Székesfehérváron hol lehet...

Székesfehérváron hol lehet ingyen parkolni?

Figyelt kérdés
Az összeset amiről tudtok legyetek kedvesek felsorolni. Köszi.

2017. máj. 10. 10:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%

Hogyan szeretnés, helyrajzi szám szerint, utca-házszám szerint, GPS-koordináták szerint?


Mivel alig pártízezer lehet a város területén az ingyenes parkolóhelyek száma, nagyon szívesen felsorolom neked, nem hiszem, hoyg pár hétnél tovább fog tartani, ha napi 8-10 órát a gép előtt ülök.

2017. máj. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Istenem... ilyen szörnyű embereket... egy tök egyszerű kérdést tettem fel. Utcát kérek... meg azt hogy hol van ingyenes ... öreg, maros, feketehegy nem érdekel csak a városközpont. Bunkózás nélkül nem lehet? Hihetetlen...

Ha meg nehezedre esik normális, arrogancia mentes választ adni akkor görgess tovább egy másik kérdésre!!!

2017. máj. 10. 10:59
 3/15 anonim ***** válasza:

A legyetek kedvesek ellenére ez egy csicskáztató kérdés.

Megtetted azt, hogy a google-ba beírtad a Székesfehérvár parkolás kulcsot? Milyen eredményt kaptál? Az nem volt kielégítő?

2017. máj. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én Budapesti vagyok, fél másodperc volt ezt megtalálni:

[link]

2017. máj. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Először is nem csicskáztató kérdés.

Másodszor igen beírtam a google-ba, de csak a fizetőseket hozta ki. Azt nem tudtam meg belőle, hogy merre van az ingyenes, pedig a térképet is néztem.

Harmadszor, kedves budapesti, ugyanazt a linket már néztem én is és ott sem volt ingyenes lista felsorolva csak a fizetősek.

2017. máj. 10. 11:26
 6/15 anonim ***** válasza:

Édes jó istenem, miért versz ilyenekkel!

Az összes több út, utca, tér, köz, sétány, fasor, dűlő stb. INGYENES.

2017. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen tisztában vagyok vele de nem érek rá keresgélni hogy na most akkor adott helyen mi hogyan!!! Ha egyszer sietek!!!

Úristen ... tele van a világ primitív emberekkel.

Ez az oldal azért van hogy kérdezzünk, nem azért hogy minden szavunkkal flegmázzunk a kérdezővel...

Nem tudsz hasznos választ? Ne írj. Ennyi.

2017. máj. 10. 11:56
 8/15 anonim ***** válasza:
Én lennék a primitív? Ahol nem kell fizetni, ott nem kell fizetni. Ha tudod hol kell, akkor azt is, hol nem. Mindenhol máshol.
2017. máj. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
[link] lap alján nézd meg a térképet ami színes ott fizetős a többi út,utca nem.
2017. máj. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez nem jó a szerencsétlennek, s még minket tart primitívnek.
2017. máj. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!