Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha a füves területre teszem a...

Ha a füves területre teszem a kocsi elejét merőlegesen akkor megbüntetnek a közteresek? ( google utcakép )

Figyelt kérdés

Nos, kezdjük ott, hogy meg lettem fenyegetve, hogy szétverik a kocsimat. Ezért a ház előtti részt ami közterület bekameráztam, kvázi közterületet figyel a kamera. Most a "helyemre" parkolt egy csávó ( nincs vele gond hisz közterület és oda parkol ahová akar) épp annyi hely van, hogy merőlegesen felférjek a fűbe kéne tenni a kocsi orrát és pont látszana a kamerán.


Ilyen a hely ( direkt nem a saját utcánkat raktam be sőt még város se stimmel, csak úgy random)


[link]


Úgy nézzétek, hogy az a fekete Passát nem lenne ott, de a két fa közé parkolnék. Most ez kivételes lenne, mert a amúgy szabad szokott lenni a hely. Ja és meg se közelíteném a járdát, ahol lakom ott az a füves rész nagyobb.


Szóval kapok büntetést? Vagy inkább akkor ne aludjak, és figyeljek a kocsira? Kamerát nem tudom átállítani.


2017. máj. 25. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem.

De attól is függ melyik város.

Pl. Pesten egyes kerületekben szívesen osztogatnak kerékbilincset akár ilyenért is, míg vidéki városokban elnézőbbek.

Igazából ha a kerék nem a füvön áll és marad 3 méter hely az úttestből, akkor nem nagyon lehet belekötni.

2017. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de a füvön állna... és nem pesti vagyok.
2017. máj. 25. 16:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor csak te ismerheted, hogy a szupertitkos városodban a közteresek miért büntetnek és miért nem.
2017. máj. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért titkos mert nem tudom, hogy az az ember épp itt van e vagy nincs, mert elég sokoldalú és mint tudjuk, "kicsi a világ".
2017. máj. 25. 16:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Közterületet te nem kamerázhatsz be, ezért már megbüntethetnek. A fűre nem parkolhatsz fel. Ezért is.

Ami teljes homály nekem: Mire jó ez az egész?

2017. máj. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

van engedélyed a kamerára?


máshol is ki tud veled baszni, nem csak a házad előtt...

2017. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a Teréz körúti szolistól ezt mért nem kérdezték meg amikor azt a robbantó retket felvette? Akkor örültek a kamerának. Én MÉG nem rögzítettem bűncselekményt, de lehet, hogy fogok és akkor örülni fog mindenki, kivéve az elkövető. Nincs engedélyem és nem fogok pénzt fizetni érte, hogy megfigyeljem a tulajdonomat. Amúgy máshogy nem szórhat ki, házat festi össze max, de azt is látná a kamera, akkor megkereshet a melóhelyemen, de egy külön aksiról megy az autóban is egy kamera. Szóval nekem csak az autón keresztül okozhat kárt, mert megveretni nem fog, ahhoz gyáva, és a gyáva ember csak anyagi kárt tud okozni.
2017. máj. 25. 18:57
 8/8 A kérdező kommentje:
Mire jó ez az egész? Megfogni a mocskot, lekamerázni mikor kárt tesz valami értéktárgyamba és az sms-el besétálni a rendőrségre ja meg a felvétellel. Kamera amúgy el van rejtve, elég profi módon.
2017. máj. 25. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!