Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » TI mit tennétek a helyemben?

TI mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 59 óra után is megbuktam forgalmi vizsgán és nem azért mert béna lennék (vizsga előtt is vezettem egy órát és tökéletesen ment), hanem annyira izgultam, hogy lefulladtam egy körforgóban és megbuktattak. Az oktatómat sem bírom, elejétől fogva unszimpatikus volt a stílusa de elfogadtam, viszont úgy érzem ablakon kidobott pénz volt az egész, hogy ennyi óra után is még ilyeneket csinálok és nem tanított meg normálisan. Szerintetek mi legyen? Nincs pénzem pár hétig még új időpontot sem kérni így a legközelebbi vizsga olyan júliusban lesz leghamarabb talán vagy augusztusban. És akkor előtte még kellene plusz órákat is vennem..szerintetek átmenjek egy másik autósiskolához másik oktatóhoz vagy maradjak nála és próbáljam meg a legtöbbet kihozni a helyzetből? sajnos a kiabáláson és lecseszésen kívül nem igazán érzem, hogy érdemben előrébb segítene engem, kár, hogy nem 10-20 órákkal ezelőtt jutott ez eszembe :\ A negatív hangvételű "hanyagold a vezetést, neked nem való" kommentekre nem reagálok. Bár már én is kezdem úgy érezni, hogy nem való nekem..pedig nagyon sokszor meg tök jól megy és alapvetően szeretek is vezetni.

2017. máj. 25. 20:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Annyi még, hogy amikor beültem az autóba vizsgán akkor úgy remegett a lábam, hogy a kuplungot alig bírtam megtartani..
2017. máj. 25. 20:13
 2/8 A kérdező kommentje:
Ilyen sima órákon még nem fordult elő!
2017. máj. 25. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, keress másik oktatót, mert vannak normálisak is.
2017. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mitől izgulsz annyira? Senki nem szúr le ha nem mész át. De lehet tényleg jobb lenne egy olyan oktatót keresni aki nem idegesít.
2017. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, egyszerűen csak beült a vizsgabiztos a kocsiba és elment minden bátorságom..
2017. máj. 25. 20:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Vizsga elött vegyél be valami nyugtatót.
2017. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyi, tudom nem ismersz, de ha nekem sikerült elsőre 35 óra után akkor neked is sikerülni fog, én másfél éve vezetek és még mindig nem érzem az autót, egyszerűen balek vagyok, egyből kettőbe nem tudok rángatás nélkül váltani. Vizsgán én is féltem, de rájöttem, hogy felesleges, mindenki így kezdte ( akkor még hittem magamba) megittam előtte egy kevéske vizet, pont a vizsga előtt, de előtte nem ittam, nehogy pisilni keljen , mert akkor még jobban izgul az ember ( vagyis én, bár én is ember vagyok) helyedbe maradnék ennél az oktatónál, hisz mondtad, hogy jól megy és szeretsz vezetni. Akkor meg kibírod még egy picit, következő sikerülni fog. Tudom. Hiszek benned!


Balesetmentes közlekedést! írj amikor vizsgázol. :)


19/F

2017. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne keseredj el. Valószínű, hogy egy csomó pénzt kidobtál, de gondolj arra, hogy alapból többet vezettél és egy annyival több tapasztalattal kerülsz majd ki egyedül a forgalomba, mint egy olyan, aki csupán 30 óra után már sikeresen levizsgázott.

Nekem azt hiszem nem volt meg a 30 órám se, mikor vizsgáztam. Sikeresen letudtam, viszont miután kikerültem a forgalomba, akadt elég gondom. Nem beszélve arról, hogy egy teljesen más autót kellett megszoknom, és mindemellett figyelnem is kellett még egy csomó más dologra. Borzasztó volt, ameddig belerázódtam, főleg hogy tudtam, nincs már mellettem az oktatóm, hogy lefékezzen, ha valami hülyeséget csinálnék. Valósággal úgy éreztem, hogy kellett volna még pár óra, mielőtt 'kidobnak' élesbe.

És most ne haragudj, hogy ezt mondom, de lehet, hogy a gond inkább veled van, hisz te mondtad, hogy voltak olyan órák, amikor tökéletesen vezettél. Ne stresszelj, nincs értelme, mert olyankor csak bepánikolsz minden kis apróságon. Én például majdnem levittem egy tükröt, és úgy is voltam vele, hogy biztosan megbuktat. Valóban, megijedtem, de már nem mehettem vissza az időbe, hogy korrigáljam a hibámat. A végén meg kiderült, hogy mégis átengedtek. Szóval, ne stresszelj, ne pánikolj, csak ügyesen! Semmiféleképpen ne add fel! :)

2017. jún. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!