Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Bármelyik megyeszékhelyen el...

Bármelyik megyeszékhelyen el lehet végezni a GKI képzést? Kell hozzá adott jogosítvány?

Figyelt kérdés
Gondolkozom rajta, hogy jövőre megcsinálom a C jogosítványt, de jogsi után már azonnal mennék dolgozni teherautóra. Kell hozzá valami GKI kártya is, azt úgy meg tudom csinálni, hogy csak B jogsim van? Tachográf és a GKI az ugyan az? Mert valami tachográf kártya is kell majd. Most a nyáron ezeket megcsinálnám, jövőre meg a jogsit, mert még nem vagyok 20 és fél éves.
2017. jún. 4. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Az két különböző kártya. A tachográf (sofőr) kártya az olcsóbb, kb 7-8 ezer ft. Közlekedési Felügyelet adja ki. A GKI ahhoz tanfolyamot is elkell végezni. Ez már akár 90 ezer ft. is lehet. Én úgy tudom "C " után lehet le tenni. De a neten találsz ilyen tanfolyamokat és hivd fel őket.
2017. jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gki tanfolyam feltétele a legalább c kategóriás jogosítvány. Az első gki vizsga egyik feladata a forgalmi vezetés....

Valamunt sofőrkártyát is csak ervényes jogosírványra állítanak ki.

Én ezt a sorrendet ajánlom...

1.páv vizsgálat, Neked minimum a páv3 kell de én javaslom a páv 2-t csináld meg. Árban ugyanannyi, es ha később szeretnél buszozni, vagy adr vizsgát, akkor nem kell ujra menni.

2. Jogosítvány

3. gki

4. Sofőrkártya....

2017. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És az igaz, hogy 4 hónap a GKI?
2017. jún. 4. 21:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Én neten tanultam E-learningben 2 hét volt...
2017. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!