Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Személy és vagyonőr pólóban...

Személy és vagyonőr pólóban hivatalos logóval, és cégnévvel, lehet közlekedni a városban? Nem állítanak meg, és nem büntetnek meg érte?

Figyelt kérdés
Egyik haverom őr, és mindig úgy jár munkába, sőt néha az utcán is ebben van mikor épp nem dolgozni megy. Mindig mondom neki, hogy ezt lehet nem kéne, de ő azt mondja ne izguljak. Melyikünknek van igaza? Szerintem a cégét is, meg őt is megbüntethetik ezért, ha piszkálódós emberére akad egyszer.

2017. jún. 5. 08:48
1 2
 11/17 anonim válasza:
Azért javaslom hogy -1-2 műszakba álljanak be az ócsárolók. Nem napi 8 óra a vagyonőri munka, hanem áltlaában napi 12. Próbálj meg egy üzletben napi 12 órát állni. Persze, hogy néha beszélgetnek, cigiznek, 12 órából ez egy kis idő csak te épp azt látod.
2017. szept. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Igazad van, pont erről beszélek.

Engem reggel 8:30-ól leltároztattak délig, volt, hogy délután 15-16-ig is. Nem mondom, volt 1-2 nap mikor nem kellett, de az ritka eset volt nagyon. én 12 órán keresztül sétáltam, és mikor este valaki bent akart maradni (vásárló) még 3-5 percig NÉZELŐDNI (0 vásárlási szánék, bár engem nem érintett nagyon a bejövetel) akkor kaptam ag.f@$t =D 12 óra után, még ő pár percecskét nézelődik... Nincs családod ember? =D Most 24 órás személy- és vagyonőri munkát végzek,ez könnyebb, de más, mert itt meg ülnöm kell ezen teljes időszak alatt. Szóval nem könnyű se így, se úgy. És igen, nem kell végigcsinálnia azt bárkinek, amit MI csinálunk, csak ÁLLJON MELLETTÜNK EZ IDŐ ALATT =D Szerintem 2 óra után rinnyálna, hogy leszakad a lába =D

2017. szept. 22. 07:53
 13/17 A kérdező kommentje:
Mikor az irodisták csak jönnek munkába, én már leváltottam a munkatársamat, és itt vagyok, mikor mennek haza maradok, és mikor csak jönnek, gyakran MÉG itt vagyok. Könnyű? Maradjon fent ez idő alatt =D Nem kell figyelnie, mint nekünk.
2017. szept. 22. 07:55
 14/17 anonim ***** válasza:

#11


Hűha, 12 órában álldogálnod kell? Ajajj... Nehéz sorsod lehet. Én azért a kezedbe adnék még egy 20 kg-os vésőgépet is, aztán vésegessél egy vízvezetékszerelő vagy épp egy villanyszerelő mellett. Ez utóbbit úgy hívják hogy produktív munka. Szóval marhára nem sajnállak meg, mert neked 12 órában lábon kell lenned. Másnak ugyanúgy, csak mellette alkot/létrehoz valamit, nem a tökét vakargatja állva 12 órában.

2017. szept. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Ja igen a vízvezetékszerelők, meg villanyszerelők mind produktívak. Mind jó munkát végez, egyik sem lézeng, ácsorog, vagy épp piál munkában. Mesélj még. :D
2017. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Biztos van kivétel. Ettől függetlenül az produktív munka. Ácsorogni 12 órában pedig inproduktív munka. Tetszik érteni? De egyébként pontosan ezzel a válaszoddal bizonyítottad, hogy fogalmad sincs arról, hogy mi az hogy munka...
2017. szept. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Próbálj meg lassan beszélni =D

https://www.youtube.com/watch?v=Q4o9hTI2r18

2017. szept. 25. 07:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!