Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen személyszállító cégek...

Milyen személyszállító cégek vannak Magyarországon?

Figyelt kérdés
Személyszállító céget keresek mely 2 főt vinne el Nyíregyházáról Velencére. Oszkárt már néztem illetve a google kereső első 2 oldalát is végigpróbáltam, esetleg van valakinek valamilyen bevált tippje? Eddig a Zafirent volt a nyerő nálam de sajnos ők megszűntek

2017. jún. 6. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Akármelyik taxis.
2017. jún. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

MÁV

Volán


Az Oszkár nem személyszállító cég.

Gondoltam szólok.

2017. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szólj a Rogánnak ő tud helikopter intézni :D
2017. jún. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha kitrollkodta magat mindenki akkor ezek utan meghallgatnek par ertelmes valaszt is. Az oszkart csak megemlitettem mert manapsag nagy divat lett de az en idopontomra nincs egy sofor sem. Nyiregyhaza es Velence kozott nagyjabol 300km van. 9 fele (este) lenne az indulas sem mav sem hev sem busz sem semmi nem jatszik, csak egy auto benne 1 soforrel.
2017. jún. 6. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem trollkodtam.

Két személy részére a MÁV a legolcsóbb személyszállító cég.

Ha az nem jó, akkor nézd át a többi telekocsis oldalt, bár ilyen indulással aligha fogsz bárkit is találni.

Ha semmi nem maradt, akkor autóbérlés vagy taxi.

2017. jún. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Speciel segítene, ha leírnád a kritériumokat: mikor, kinek, hol kellene lennie. Azért írom ezt, mert pl reggel 7 órás érkezéssel simán meg lehet oldani ezt az utat vonattal is, ha este h11-kor indultok és el tudtok tölteni 3 órát Debrecenben a csatlakozásig. De ha mondjuk aznap este ott akarnátok lenni már éjfél körül, akkor ez nyilván nem játszik.
2017. jún. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én személyszállítással foglalkozom. Tágas, egyterű személyautóval dolgozom. 4 főt sok csomaggal bárhonnan bárhová el tudok vinni. Ár megegyezés szerint.
2017. júl. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!