Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért van ez mi a teendő...

Miért van ez mi a teendő kinek a hülyesége (kis részben nekem is? )?

Figyelt kérdés

Szóval van egy traktoros jogosítványom 2016-ban vizagáztam. Nemrég kb 2 hete levizsgáztam B kategóriából. Már 2x voltam kormányhivatalba megcsináltatni a jogsit de nem lehet mert nincs a rendszerben. Ezt ma tudtam meg ráadásul azért nincs/nem tudják kiállítani mert nincs bent a kpmnél semmilyen végzettségre utaló papír én beadtam a suliba nem tudtam hogy nem küldik át. Most jön a csattanó a traktoros jogosítványomat szakma alatt szereztem kötelező volt a szakmához. A szakmához meg kötelező volt az ÉRETTSÉGI ergo anélkül nem lenne traktoros jogosítványom sem tehát bent kellene lennie a rendszerben. DE elvileg a TRAKTOROS JOGSIM SINS BENT a rendszerben legalább is ezt mondták, a száma alapján nincs bent. Meg miért van az hogy erről nem értesítik valahogy az illetőt? Autósuli után elkérni a tel számot azt kapcsolatba lépni nem?


Traktoros jogsit postán küldték ki gondolom pestről valahogy csak benne lennie a rendszerben nem? Ha netán sikerül ezt a mizériát orvosolni és meglesz a jogsim De ha nem lesz rajta csak egy kategória mi a teendő?


2017. jún. 13. 19:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a vizsgaigazolás ninca bent a rendszerben
2017. jún. 13. 19:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérsz a sulitól egy másolatot, azt beviszed a kormányablakba és beíratod.
2017. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elég a kormányablakba is bemenni nem kell kpmhez?
2017. jún. 13. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Sikeres forgalmi vizsga után először a NKH-ba kell menni, ott kiadnak egy vizsgaigazolást.

Ezt az igazolást, és az orvosi alkalmasságit kell vinni az okmányirodába, a jogosítvány igényléséhez.


A leírásodban emlegetett kormányhivatal, kpm nem egyértelműen beazonosítható, nem tudni pontosan hol jártál.

Amikor én vizsgáztam az iskolai végzettséget igazoló bizonyítványt az elméleti vizsga előtt bekérték, az már a KRESZ vizsgához feltétel.

A forgalmi vizsga után megmondják (ha nem, rá kell kérdezni), pontosan hová kell menni az igazolásért.

B kategóriához kapcsolva pluszban még lesz néhány kategória: AM, T, K, B1

2017. jún. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!