Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » GPS nélkül ismeretlen nagyobb...

GPS nélkül ismeretlen nagyobb városban (nyíregyháza, miskolc, szeged) mennyire nehéz odatalálni az úticélba?

Figyelt kérdés
Googlemap-en nézem most az utat próbálom memorizálni, de rettentően félek hogy benézek egy kanyart és eltévedek. Google map-en már eddig kétszer eltévedtem ahogy próbáltam végigmenni az utakon. Most először fogok járni a városban. Kérek hasznos tanácsokat!
2017. jún. 17. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Fú bammeg... Akkor megállsz és megkérdezed? Térképet rajzolsz? Ennyi életképtelen embert... az okostelefonodra rátölthetsz GPS programokat már ingyen, amihez net sem kell...
2017. jún. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, de fejleszteni akarom a koordinációs képességem, hogy ne legyek olyan tahó mint te.
2017. jún. 17. 11:13
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Akkor add vissza a jogsid, úgy tudod fejleszteni és járj gyalog.
2017. jún. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért adnám vissza? Mert nem vagyok olyan életképtelen mint te hogy az okostelója nélkül éhenhalna?
2017. jún. 17. 11:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez most nem nyert, mert én a telefont kb havi 2szer ha használom, az egyedüli elektronika, amit nyomkodok az a laptop netezéshez, semmi más. Nem is vagyok kétségbeesve ezek használata nélkül...
2017. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szántóvető ***** válasza:
100%
kamionnal elé nehéz mert nem fordulhatsz meg minden utcasarkon.de pl gyalog csak idő kérdése,előbb-utóbb meglesz az.lehet hogy koppra odamész elsőre,az is lehet hogy bejárod a fél várost mert ugyan megkérdezed de az ellenkező irányba küldenek.
2017. jún. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Sok opció van:

1. Lemented a térképet. A Google Térkép alkalmazás tud offline mentést csinálni szabadon választott területről, de sokszor egy képernyőmentés is elég.

2. Kinyomtatod a térképrészletet.

3. Lerajzolod magadnak a térképet.

4. Google Street View-n keresel a kanyarodásoknál jól felismerhető pontokat és azokat jegyzed meg.

5. Veszel egy várostérképet térképboltban, nagyobb kőnyvesboltban vagy országos atlaszt várostérképekkel.

6. Megkérdezel egy taxist vagy az utca emberét. Fiatalok okostelefonnal előnyben.

7. Bérelsz GPS-t

8. Kölcsönkérsz egy GPS-es mobilt

2017. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!