Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Számít az autó mérete, ha...

Számít az autó mérete, ha vezetni tanulok?

Figyelt kérdés

Toyota Verso-val tanulok vezetni. 158 cm. magas vagyok és eléggé gömbölyű. Az ülés maximálisan előre van tolva, de így sem igazán érem el a pedálokat. Az autóból nem látok ki. Sem az autó elejét, tolatásnál meg szinte semmit. Ez így normális, vagy iratkozzak át egy kisebb autóra?

Vagy simán csak ügyetlen vagyok és gyakorlással csak jobb lesz?



2017. jún. 19. 12:58
 1/7 Beviz Elek ***** válasza:
64%
Én sem látom az elejét, de nem is kell. 20 éve odatették, azóta senki nem lopta le róla, ha megteszik úgysem indul el a kocsi. Majd megtanulod érezni ;)
2017. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minek, de minek kellene látni az autó elejét a kormánytól, soha nem értettem. Én 192 centimmel nem látom egyik autómból sem. Na mindegy.

Amúgy érdekes, 158 cm az elég alacsony, de nem kírívó. Már el kéne érd a pedálokat. Mit jelent ez, hogy nem igazán éred el? Lábújheggyel csak, vagy mi? Esetleg aránytalanul rövidek a lábaid? Ettől kisebb autóra amúgy nincs értelme menni, attól, hogy méretben kisebb egy autó, a pedálok nem lesznek közelebb.

2017. jún. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
158 cm az nem magas, hanem mély :D Gyerekülés kellene neked :D
2017. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Magasabb vagy nálam :) és még én is elérem a pedálokat, eddig egy Renault thalia-t, Toyota yarist és Opel corsat vezettem (utóbbi a sajátom) ,és nem tudom, hogy milyen lesz a következő tanuló autó....
2017. jún. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát igazándiból lehet segítettek a válaszok :)

Nagyon kétségbe estem, hogy nem megy a vezetés. Már túl vagyunk a 10. órán, de még mindig nem tudom úgy kezelni az autót, hogy ki merjek menni a forgalomba. Az oktatónak még mindig mondania kell, mikor mit csináljak. Totál leblokkoltam. Nem jellemző, hogy ennyire ne menjen valami

2017. jún. 19. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Szóval nem is a magasságoddal van a baj, csak azt, hogy nem megy még jól a vezetés, ezzel próbálod megmagyarázni magadnak. Ne tedd ezt.

10 óra után még mindenki elég béna, 20 óra után kell már úgy menjen, hogy az oktató ne kelljen mindent külön mondjon.

2017. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az autó nem természetes közlekedési eszköze az embernek. Nyilván több idő kell megtanulni bánni vele, és van akinek a többnél is több. Ne rugózz ezen, majd belejössz.
2017. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!