Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan juttassak felegy...

Hogyan juttassak felegy biciklit Debrecenből Budapesre? Sürgős!

Figyelt kérdés

Egy régi csepel city biciklit szeretnék felvinni Debrecenből Budapestre.Hogy lenne érdemes? Vomattal gondoltam eredetileg,de nagyon félek a le és felszállástól,főleg,hogy azt olvastam nincs mindig biciklis kocsi.Egy elég pici lány vagyok,egyedül utaznék(csak nagyim van itt,ismerős nem tud segiteni),a bicikli meg nagy és nem tudom,hogy fel tudnám e tenni.Félek,hogy baleset lenne belőle(főleg h nincs sok idő erre a müveletre). Azon is gondolkodtam,hogy postán vagy futárszolgálaton keresztül jittatom fel.Az ilyen megoldás megbízható?Semmiképp se szeretném ha elveszítenék vagy ilyesmi ugyanis számomra nagyon nagy érték ez a bicikli.llletve egy ilyen megoldás nagyon drága lenne?

20/L



2017. jún. 22. 06:16
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Telekocsi oldalakon nezzel szet!az oszkaron pl van csomagkuldes is!Hatha van valaki aki mikrobusszal megy pestre...oda tuti befer egy bringa
2017. jún. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
A posta ilyesmit ma már nem szálít. A futár meg túl drága. Nem kell megijedni a vonattól, keress egy olyan járatot, amely biciklit is szállít. Ha szólsz a kisérőnek, biztosan felsegít. Ha megkérsz egy arrakinézetű utast, az is segít.
2017. jún. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem vonattal vidd. Biztosan akad jelentkező, aki segít felrakni a bicajt egy 20 éves lánynak.

Ha más nem, a kalauz egészen biztosan fog segíteni.

Addig nem fog elindulni a vonat, amíg nem szálltál fel.


Elvirán írja, hogy lehet-e bicajt szállítani az adott vonaton.

2017. jún. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Osztom az előzőt. Olyan vonatot keress, ahol ott van a kerékpár jel. ( Elvirán meg tudod nézni)A legegyszerűbb vonattal. Megkéred az utas kísérőt, vagy valakit az utasok közül, hogy segítsen felrakni. Bátorság
2017. jún. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Így van, nyugodtan kérjél segítséget akár a vonatszemélyzettől, akár más utasoktól. Célszerű kifejezetten kerékpárszállításra kijelölt kocsit választani, hiszen oda felszállni is könnyebb a szélesebb ajtó miatt, bár lépcső az van ott is. Ajánlom a Holló és a Tulipán IC-ket: ezekre a biciklinek is kell helyfoglalás, cserébe elég jó a bringaszàllító kocsija is.
2017. jún. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2017. jún. 22. 07:54
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha te is mész, vonattal, segíteni fognak, csak kell jegy a biciklinek is! Csomagként szét kellene szedned, hogy beleférjen a mérethatárba. De olcsóbb, ha magad viszed, valami 450,- a biciklijegy, vagy mennyi, utána tudsz nézni.
2017. jún. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
990 a biciklijegy Debrecenből Pestre.
2017. jún. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki az aki lepontozgatja azokat a válaszokat, ahol a vonat mint legjobb opció szerepel. 4 évig jártam úgy dolgozni, hogy reggel-délután felraktam-leraktam a kerékpárt. Eleinte nem volt elővárosi vonat, aminek alacsony a padlója, hanem a régebbi típusúak. Mindig volt segítségem! N43
2017. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát én is biztos segítenék egy 20 éves leánykának, ha ott lennék :D Ne ezen parázz már :)
2017. jún. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!