Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Japánban 300 km/h felett az...

Japánban 300 km/h felett az autópályán tényleg nem büntetnek a rendőrök?

Figyelt kérdés
Jó tudom ez lehet hülye kérdés de hallotam erről, ez tényleg így megy? Nyugi nem azért kérdezem hogy utána csak azért menjek ki oda hogy csapassam csak érdekel, azt is tudom hogy a filmek nem feltétlen a valóság szerint van pl halálos iramban 3 ha jól tudom,

2017. jún. 22. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Persze, Japánban valszeg állami kitüntetés jár a száguldásért.


Ha itt nálunk és Európa többi országában ennyi kamera van, akkor szerinted elektro-mütyürlandban? :D


"Speeding 30 - 50 km/h over the limit automatically results in a summary court appearance and you will be fined about 80,000 yen or $1,000 USD."

2017. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


100km/h, két perc volt emgtalálni.

2017. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Ja, a sárgáknál mindenki nascar tempóban megy! :-)
2017. jún. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Persze, de ha 295-tel mész és lerázod a rendőrt, akkor neki szeppukut kell elkövetnie, hogy megvédje családja becsületét. Minden rendőrkocsiban van erre a célra egy katana. Ezenkívül ha lehagyod a Sinkanszent Tokió és Oszaka között, akkor hivatalos vagy egy teára Akihito japán császárral.
2017. jún. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 veterán vas ***** válasza:
88%

Egy háttérinfó:

Ha japán autóval sikerül elérni a 300km/h-t, akkor kapsz egy dicsérő oklevelet, és egy igazolást, amivel életed végéig büntetlenül száguldozhatsz.

Ha európai autóval teszed, akkor elveszik az autót, ha pedig amerikai kocsival léped át a 300-at, akkor visszamenőleg három generációra kiirtják a famíliádat.

Akik kínai autókkal száguldoznak, nem kerülnek bíróság elé, őket csak egyszerűen fölakasztják az első cseresznyefára.

Kedves, vendégszerető ország. ;)

2017. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sírok :D
2017. jún. 27. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!