Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tudtok nekem olyan helyet...

Tudtok nekem olyan helyet mondani budapesten ahol lehet gyakorolni a vezetést illetve a motorozás technikát szabadon (és ha lehet ne legyen fizetős a hely) de olyan ahol nem föld út van hanem sima beton út kántyú mentes?

Figyelt kérdés
2017. jún. 24. 08:30
 1/2 anonim válasza:
A BNV (Hungexpo) mellett, illetve azzal szemben van egy szervízút féleség, sokat járok arra és szoktam látni oktató kocsikat is, hogy oda mennek gyakorolni. Ez egy egyenes szakasz, ahová ha van valami kiállítás, parkolni szoktak, de egyébként teljesen üres. (Nem tudom, hogy ez mennyire legális, de szoktak kimenni oda tanulni, ez biztos)
2017. júl. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 10 deka farhát ***** válasza:
Ha oktató viszi oda tanulókocsival, akkor legális (nem forgalom elől elzárt terület). Ha apu viszi le a fiát-lányát a családi Twingóval, akkor illegális.
2017. júl. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!