Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A traktorok fronthidraulikáina...

A traktorok fronthidraulikáinak méretei szabványosak?

Figyelt kérdés
A két húzószár (itt inkább tolószár) közti távolság mindig 900 mm (a rögzítési pontoknál)?

#mezőgazdaság #traktor #front hidraulika
2017. júl. 6. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd lemérem a hétvégén, de nekünk a 215 lóerősön szerintem több, mint 900 mm, de biztosan szabvány méretek vannak
2017. júl. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, az jó lenne
2017. júl. 7. 16:20
 3/8 anonim ***** válasza:
A front hidraulika húzószárainak a távolsága szabványosított, amikor az ember megfelelő adaptert akar venni akkor figyelembe kell venni a lóerő kiírást, mert az alapján mennek a szabványok. pl.: 120 lóerős gép elé ne vegyél olyat aminek 140-160 a kiírása, mert nem lesz jó az adapterméret.
2017. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ezen a linken közben megtaláltam a méreteket, de ez ugye a hátsó 3pontra vonatkozik. Kérdés hogy elöl is ugyan olyan van mint hátul, vagy elölre egy kategóriával gyengébb kerül?

2017. júl. 11. 22:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez az egyik fajta, de egyre inkább a sokkal jobb kampós megoldás terjed, a traktorok többségén az van. Nálunk mindkettőn úgy van/volt, hogy hátul KAT3 elől KAT2 kampók vannak.
2017. júl. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, és még egy utolsó kérdést légyszi, a kampósok is ezekben a méretekben vannak?
2017. júl. 12. 08:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, a kampósokat jelölik "KAT" jelöléssel, ezek szabványos méretek, hozzájuk szabványos méretű golyók vannak
2017. júl. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, mentek a zöld kezek
2017. júl. 12. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!