Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A repülőre felvihető folyadékn...

A repülőre felvihető folyadéknak megfelelő üvegeket hol lehet Pesten kapni?

Figyelt kérdés
Rutinos repülők kérlek segítsetek, azt olvastam hogy folyadékot csak 100ml-s üvegekben lehet felvinni, ennek is átlátszónak kell lennie vagy csak a zacskónak amiben beleteszem? Ilyen üvegeket Pesten hol lehet beszerzeni? Ikeában láttam ilyeneket színesben,nem tudok azok jók lehetnek e. Illetve ha reptéren veszek egy másfeles vizet/vagy bármit azt biztosan felengedik a gépre plusz költségek nélkül?

2017. júl. 27. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak olyan üzletek ahol lehet venni illatszereket, hajfestékeket, habfürdőket stb... Az Árkádban is van. Ilyen helyeken lehet kapni.
2017. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ne komplikáld el, a legutolsó lidliben is kapni mini kiszerelésű dolgokat. Ha az nem jó, akkor rosmann.

Vegyél egy szappant, az mindenre jó, és majdnem készen is vagy. Én gyűjtöm a hotelekből a mini palackokat, azokat töltöm egyébként újra.

A zacsakót sem kell túlmisztifikálni. Beleb.szod valami nájlonba, aztán viszed. Senkit nem fog érdekelni.

2017. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!