Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Debrecenben az Egyetem Informa...

Debrecenben az Egyetem Informatika karának környékén hol lehet parkolni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok Debreceni, nem ismerem a várost. A google térképen A Főnix csarnok parkolóját találtam de nem tudom, hogy ott lehet parkolni, illetve fizetős vagy ingyenes.

Az se gond ha nagyobb távolságra van csak valahol szabályosan szeretném hagyni az autót.



2017. júl. 30. 22:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Fizetősen az Egyetemre is be tudsz menni és az IK bejárata előtt parkolni, de az nagyon drága tud lenni. Mi mindig a Főnix csarnok parkolóját használtuk, amit te is írtál. Vagy ott van még a Sportuszoda parkolója, de mindkettőre igaz, hogy rendezvény idején tele lesz. Egyébként ha most nyáron érdekes, akkor nyugodtan hajts be a campusra, általában fent van a sorompó és nem kell fizetni ilyenkor.
2017. aug. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!