Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi törtét volna ha a benzintar...

Mi törtét volna ha a benzintartályomba kerül egy rugó és 4 alátét?

Figyelt kérdés

Voltam tankolni, életemben először megkértem a kútkezelőt, hogy segítsen abroncsnyomást emelni majd közben tankoltam, amikor kivettem a töltőpisztolyt és behelyeztem furcsa mód nem lehetett nyomni a benzint , nem ült bele a lyukba, megkértem a kútkezelőt, hogy segítsen, és észrevette, hogy 1 rugó és 4 alátét van a tanknyílásnál, ügye azért nem lett gond mert van az a pillangószelep, vagy mi ami nem engedi be a szöszt. Megúsztam.


Viszont ez azon múlott, hogy melyik autó kulcsát vettem magamhoz reggel, és pont azt amiből nem esett még ki a pillangószelep, ha a másik autóval megyek mind a rugó mint a 4 alátét beleesik a tartályba. Ettől tönkrement volna az autó , ügye? És mivel általában én tankolok, még igénnyel sem tudtam volna élni a kút felé mert magam intéztem a tankolást, pedig az alkatrészek a töltőpisztolyból estek ki..


Ezek után ne is merjek magam tankolni?


Benzinszűrő megakadályozta volna, hogy bejusson a motorba a pici rugó?


2017. aug. 3. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem történt volna, a szűrőn nem mennek át ezektől jóval kisebb dolgok sem.
2017. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Nem történt volna semmi, csak ahogyan ezek a fém alkatrészek egymáson surlódnak, keletkezik egy kis szikrácska, aztán bumm... nem tőrtént volna semmi.
2017. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sötétben matattam a kulcsért, amit megtaláltam azzal mentem először tankolni, akkor mázlim volt. Jee.
2017. aug. 3. 13:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Szikra XD, ne nevettess. Semmi nem történik, a tankban kopognak ameddig ki nem szedi valaki. Bár nyílván nincsen ott jó helyen.
2017. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!