Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Friss jogsis vagyok és dízel...

Friss jogsis vagyok és dízel auton tanultam most benzines autòt tudtam venni egy skoda fabia 1.2 benzines 2003 a kerdesem hogy elindulasnal hanyas fordulatszámig pörgessem fel hogy eltudjak indulni? Fordulatszam (100x)!

Figyelt kérdés

2017. aug. 11. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki kell tapasztalni, ezeket a dolgokat nem betűre pontosan kell csinálni. Menj vele pár kört és rá fogsz érezni
2017. aug. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mind dízel mind benzines autóval kicsit alapjárat felett indulok (mondjuk 1000-1100-as fordulatszám). Ha jobban felpörgeted azzal csak azt éred el, hogy gyorsabban tudsz felgyorsulni (márha normálisan kuplungolsz és nem csak szinte üresben pörög a motor).
2017. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk az sem mindegy, hogy emelkedőn akarsz indulni, mennyire van megpakolva, stb.


Szóval ne bemagolj egy számot, hanem tapasztald ki.


Nem lehet úgy vezetni, hogy számokat jegyzel meg: most benyomom 26,34%-nyira a gázpedált és közben eltekerem 65,43 fokkal jobbra a kormányt és akkor pont beveszem a kanyart.


Mindig alkalmazkodni kell a változásokhoz, kitapasztalni hogy mire képes az autó, mire nem, stb.

2017. aug. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hallható gázt kell adni. Benzines autónál nem kell úgy taposni a gázpedált, mint a dízel motorral szerelt autók esetében. Ezt majd kitapasztalod. De amúgy gáz nélkül is elindul, csak tudod, több ideig tart. :D
2017. aug. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Èrtem !! Akkor gyakorlok kicsit ... Majd ezt is megszokom :)

Köszönöm szèpen !

2017. aug. 12. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!