Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szeretnék menni a Magyar...

Szeretnék menni a Magyar honvédséghez, és hogy ott le tudom-e rakni a B-KATEGORIÁS jogositványt!?

Figyelt kérdés
2017. aug. 11. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Letudod rakni, de kérni fognak érte x időt....
2017. aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet rakni a honvédségnél, gyakran még a C-t is le kell tenned.
2017. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Megtiltani nem fogják, hogy szolgálati időn kívül, a saját pénzedből autós iskolába járj.

Az más kérdés, hogy anyagilag is támogatják-e.

B kategóriás jogosítványnak nem sok hasznát látják sok alakulatnál.

2017. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszotok! még anyi h már el kezdtem most vizsgáznék kreszből de nincs jelenleg rá pénz h tovább folytasam remélem majd meg tudom oldani seregen belül .
2017. aug. 11. 19:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első vizsga ingyenes, viszont ha elfuserálod, onnantól perkálni kell majd érte.
2017. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Pokol lesz Neked a honvédség, ha csak azert mész, higy jogsidat kifizessék.....
2017. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem . nem azért megyek . csak arra voltam kiváncsi h be tudom e ott fejezni mert ha nem el megyek dolgozni és be fejezem ide kint .
2017. aug. 11. 19:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Konkrét válaszokat csak a munkaadó adhat, de ha már aktuális a katonáskodás, adnak fizetést, amiből akár magadnak is tudod finanszírozni a jogosítvány szerzés költségeit.

Az, hogy a honvédség támogatja-e anyagilag a jogositvány szerzést, és hogyan, azt velük kell megbeszélni.

A B kategória többnyire kevés, ha járművezető kell nekik, többnyire C, C+E kategóriával, aminek megszerzését támogathatják is, kérdés mikor. Néhány hét, vagy csak hónapok múltán?

2017. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen pénzleső sóhereket fel sem vesznek !!
2017. aug. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!