Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Akik mostanában csináltak...

Akik mostanában csináltak valamilyen nagykategóriára jogosítványt (C, D, E) nektek is ennyire elhúzódott az egész?

Figyelt kérdés
C kategóriát csinálom, május 15-én iratkoztam be és szeptember 26-án fogok vizsgázni + utána még a GKI. Miért húzódik el ennyire?
2017. aug. 14. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
En tavaly feb.16-an iratkoztam C-re, aug 31 -re meg volt a CE is. Gki oktober vege, a jogsi mehetett volna gyorsabban is, sikat vartam vizsgaidőpontra..... gki-re meg kellett meg penz, ezwrt nem tudtam azonnal kezdeni.
2017. aug. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nekem eddig úgy van hogy május 15-én iratkoztam be, június 21 elméleti vizsga, július 8 rutin vizsga, július 25 BÜ vizsga, és szeptember 26 forgalmi vizsga, ha augusztus végén lenne a forgalmi semmi bajom nem lenne, de ez a várakozás megőrít


neked a GKI mennyi idő volt?

2017. aug. 14. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Neten csinaltam minden elneletet...

1 het volt a gki....

2017. aug. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem május vége fele kezdődött, de csak szeptemberre fogok rutinból vizsgázni, mert sok az ember, nincs szabad vizsgaidő, oktatóknak is van 20-30-40 embere...
2017. aug. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-nek: az kemény ba.ki, most képzeld el akinek mondjuk nincs munkája és azért kezdd bele a tanfolyamba, nekem sincs munkám június 15 óta, és majd csak októberbe lesz ha minden jól megy, szóval nonszensz az egész
2017. aug. 15. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!