Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamion és buszsofőrök, tudnáto...

Kamion és buszsofőrök, tudnátok róla írni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Arról szeretnék tőletek kérdezni, hogy megvan a C, CE jogsoítványom és mellé elszeretném kezdeni a D-t.


Viszont ,ezek mellé, ugye kell a gki képzés. Arról tudnátok nekem tapasztalatokat írni? Mindegyik kategória érdekel, mert a későbbiekben lehet a D gki-t is megcsinálom. :)


Előre is köszönöm a segítséget :)



2017. aug. 29. 12:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A GKI egy vicc. Pénzlehúzás, semmi több. A vizsgán az oktató kiosztotta a megoldott feladatsort, csak másolni kellett. Viszont a vezetésen volt, aki megbukott.
2017. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A tesztek és az esettanulmány nem annyira nehéz. Én nem nagyon készültem, de az oktatáson odafigyeltem, így simán meg lett. Viszont vezetésből meghúztak mert nem csináltam fékpróbát...
2017. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Na, ettől a pénzlehúzás résztől tartottam. Már alapvetően gondoltam, ahogy olvasgattam a leírásokat, hogy elég nagy kamu a dolog. A vezetés részére viszont akkor nagyon odafigyelnek? Vagy csak ott is inkább attól függ, hogy belekerültél-e a napi bukta kvótába?
2017. aug. 29. 13:00
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát ha nem vennék komolyan, nem húztak volna meg belőle. :)
2017. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A CE és a D nem sokat ér GKI nélkül. Amúgy sokkal egyszerűbb megcsinálni, mint a jogsit.
2017. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem ér sokat, ezért kérdezem, hogy milyen. Zudom, hogy meg kell csinálni, csak nem egyszer hallottam már, hogy inkább pénzlehúzás. Ezért kérdeztem, hogy aki sinálta már, az hogyan érzi. Nem gki nélkül akarok vezetni.
2017. aug. 29. 15:26
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha Budapesten vagy környékén laksz, bármelyik közlekedési vállalat kifizeti Neked a képzést. Persze x időt ott kellene dolgozni.


Felköltözni szerintem nem éri meg, ezért emeltem ki, hogy BP és környéke.

2017. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Budapest mellett lakom, de eddig is mindent saját pénzből fizettem, ezért akarom a gki-t is úgy. Nincsk edvem aláírogatni X időt. Elég az Egyetem miatt itthon maradni X évet.
2017. aug. 29. 15:53
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Jaja... pénz lehúzás, meg minek rá tanulni, aztán meg nyervákoltok, mert megbaxnak a rendőrök, mert nem tudsz tachot kezelni, vagy nem tudod a saját munkaidődet kiszámolni....

Azert nem legyetek már ekkora kamionosok....

Gki-t meg lehet venni, es meg lehet tanulni is... javaslom az utolsót, es akkor nem leszel az az ember aki utana ostobaságokat kerdez a fa szbukon, vagy a parkolóban...

2017. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem lehúzás, mert ha nélküle nem tudsz dolgozni, akkor mégiscsak hasznos, nem? Az egy másik dolog, hogy okosabb nem leszel tőle, olyan szempontból tényleg lehúzás.
2017. aug. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!