Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » B kategóriás vizsga Vas...

B kategóriás vizsga Vas Gerebenben?

Figyelt kérdés

Csütörtökön fogok ott vizsgázni, és kíváncsi lennék olyan emberek tapasztalataira, akik szintén ott szerezték meg a jogosítványukat.

Milyen volt a vb?Esetleg melyek a könnyebb útvonalak?Bármi ezzel kapcsolatosat szívesen meghallgatok.:)



2017. aug. 29. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Lényegében fölösleges kérdés, egy vizsgaközpontban dolgozik tucatnyi, vagy még több vizsgabiztos, közülük sorsolnak hozzád valakit, szerencsén múlik ki lesz az.

Lehet segítőkész, jófej, de lehet szigorú fazon - csak a vizsga napján derül ki.

Vizsga útvonalak meg nincsenek abban az értelemben, ahogy sokan értelmezik.

Húzol egy útvonalat, de azon csak 3-4 csomópont van megjelölve, amit érinteni kell a vizsgán, teljesen a vizsgabiztosra van bízva, hogy oda milyen utakon keresztül kéri a haladást, de ezt nem veled beszéli meg, hanem az oktatóddal, az oktatód adja az utasításokat, mint a gyakorlásokon, nem tudod előre merre fogtok menni (jobbra, balra, első lehetőségnél, ahol a szabály megengedi - és a többi begyakorolt utasítások)

2017. aug. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Látatlanban szabad olyat mondani, hogy a legnehezebb?

Bokorugró 30-as táblák, rengeteg-rengeteg lámpa nélküli gyalogátkelőhely, a Nagykőrösi útra besorolás és a felbukkanó 50-es tábla, a József Attila Lakótelep jobbkezes utcái, amikről először meg sem mondod, hogy az utca egyáltalán, de egy jobbkezes...



Másodikra mentem át, egyébként jut eszembe mondogattam is magamban, hol van 30-as tábla stb :D



Mindkét VB normális volt!

Az első rettentő szigorú volt (a fellépése) és az oktató hiába kezdeményezett beszélgetést, csend volt az autóban. Borzalmas dolog a csend egy forgalmi vizsgán.... Ettől függetlenül meredek dolgok ellenére NEM buktatott meg, CSAK akkor, amikor egyirányú utcából rossz SÁVBÓL kanyarodtam ki balra (ez veszélyes is lehet). Előtte is volt már meredek dolgom.... Elmagyarázta a dolgokat, az összes hibámat elmondta. Szóval szigorú, ijesztő volt, csend az autóban, de igazságos, korrekt és azt akarta, hogy tanuljak a hibáimból!!! Szerintem aki tud, azt ő átengedi.

A másodikat kenyérre lehetett kenni... Többször mondta, hogy nyugodtan, lassan - szerintem emiatt mentem át, mert majdnem elrontottam a kitolatást parkolás után. Az oktató egyszer súgott is - bár észrevettem magamtól is a dolgot, de majdnem későn. :P Ugyanakkor a hibáimat ez a vizsgabiztos is elmondta, és úgy érzem, ha komoly hibám lett volna, megbuktat azért ő is. ;) Ja, itt már beszélgettek egymással a vizsga alatt, hát, sokkal jobb így!



Tisztán mentem át... Esetleg a harmadiknál eszembe jutott volna a pénz gondolata talán. Elhatároztam, hogy az első kettőt tisztán. Sikerült is.


Számomra megdőlt a sztereotípia, hogy ha fizetsz, kenyérre kenhetőek, ha tisztán akarsz átmenni, úgyis talál valamit, hogy megbuktasson. Nálam normális volt mindkettő.



Ja, a 4-es útvonal szerintem a legkönnyebb. Én utáltam az Üllői utat, itt abból minimális van, a József Attila Lakótelepet pedig megszerettem az álcázott kis jobbkezes zsákutcácskák ellenére.

Gondolom, Te is U-megfordulást szeretnél és merőleges parkolást előremenetben (balra vagy jobbra). ;)


Nagy kalappal amúgy!

2017. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2017. aug. 30. 07:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Sikerült? :) Neked mik a tapasztalataid?
2017. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!