Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az éttermekbe fagyasztott...

Az éttermekbe fagyasztott árút szállító sofőrök hétvégén is dolgoznak?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés tudom, csak néztem ilyen munkákat, szinte mindenhol azt írják,hogy heti 5 munkanap van, de hogy hány órában, meg hogy hétvégén is megy e, azt nem írták.

Nekem a család miatt nem felel meg a 12 órás munkarend, főleg nem úgy ha hétvégén is menni kell, szóval még nem hívtam fel egy ilyet se, de hátha valakinek van tapasztalata, ötlete, úgyhogy gondoltam előbb rákérdezek itt hátha valami sejtésem lehet róla.

Aztán ha úgy van persze felhívok párat.


2017. szept. 6. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha belföldezel akkor valószínűleg 12-es és igen, néha kel hétvégén meg ünnepnapokon is menni. Tekintve, hogy az emberek mindig fogyasztanak és azt ki kell elégíteni. Nem véletlen, hogy a hűtősök jobban keresnek általában.
2017. szept. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eőfordulhat, hogy szombaton is kell menni, de nem jellemző. Az éttermekbe sem kell azért minden nap kamionnal szállítani a sok cuccot, mert úgy rendelnek, hogy pár napra elég legyen a hús, zöldség, meg minden ami kell.
2017. szept. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem dolgoztam még soha ilyen helyen, de én rendszeresen szoktam látni az utakon áruszállító kamionokat szombaton és vasárnap is. Gondolom, ők olyankor dolgoznak, nem a családot viszik kirándulni a kamionnal :) De szerintem akár helyfüggő is lehet, sose tudod meg, ha nem hívod fel az adott helyet és nem kérdezed meg. Aztán ha nem megoldható neked, amit elvárnak, akkor még mindig mondhatod azt, hogy köszönöd szépen, de nem tudod vállalni.
2017. okt. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!