Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy hajot le lehet padkazni?...

Egy hajot le lehet padkazni? Most szeretnem hajora lerakni a jogsit, de a kocsim felnijet folyton lepadkazom. Szeretnem lerakni hajora a jogositvanyt, de felek hogy ugy jarok vele mint az autommal.

Figyelt kérdés
Bar a hajonak nincs felnije, vagy mit hivunk "felninenk" egy hajon?
2017. szept. 8. 07:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugye troll kérdés.


Igen, csak nem a felnit vágod tönkre, ami mérettől függően pár ezer- tízezer Ft-ért cserélhető, javítható, hanem mondjuk a stég oldalán végighúzva felhasítod a hajó oldalát. Ami kicsit kellemetlenebb. Bár akinek van pénze hajóra annak nem igazán számít az ilyesmi úgysem.

2017. szept. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tudok használt autógumikat meg néhány méter acélsodronyt, utóbbival ugye tudod rögzíteni körben a hajó oldalához a gumikat... :)
2017. szept. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Te biztosan tudod, hogy mi az a felni?

Nem tudom észrevetted-e, de a hajóknak általában nincs kereke, így felnije sincs.


Ami hasonló lehet a padkázáshoz, ha sekély vízbe mész és a tőkesúly leér, vagy ha egy partfalnak vagy egy mólónak csapod a hajótestet.

2017. szept. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom a gumicsónakot
2017. szept. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kanyarodásnál figyelj nagyon, főleg a járdaszegélyeknél!
2017. szept. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

Itt a Kossuth utcában nálunk a múltkor is nekiment egy idióta a hajójával a szomszéd Maris kerítésének.

Azt mondták a rendőrök, hogy valami drogos csávó volt, ment vele hazafelé a diszkóból...

2017. szept. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Le lehet padkázni, de inkább hajópadlóval szokták burkolni, az ízlésesebb, és jobban is illik egy hajóhoz.

Nem tudom, te hogy vagy vele, én a komódra szoktam letenni a jogsit, nem egy hajóra, de ha neked az jobban kézre esik....

(bár nem igazán értem, mi köze ennek a kocsid felnijéhez?)

2017. szept. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kár aggódnod, hogy úgy jársz vele, mint az autóddal, mert ritkán használják ezek az eszközök ugyanazt a közlekedési útvonalat.
2017. szept. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

aha. A felni padkázása a jele annak, hogy figyelmetlenül vezetsz, nem tudod felmérni a jármű határait. Hajóbál amit előttem is írtak fennáll a veszélye annak, hogy nekicsapod a mólónak vagy kimész vele sekély vízbe és megfekteted.


Lófaßt adnék neked nem kishajó jogsit...

2017. szept. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ennyi ésszel nem csodálom hogy nem tudsz vezetni... :D
2017. szept. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!