Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Manapság mennyibe kerül egy...

Manapság mennyibe kerül egy árufuvarozói gki alapképzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Azért kérdezem itt tőletek, hogy aki mostanában csinálta vagy van valamennyi rálátása az megtudná mondani, hogy nagyjából mennyibe kerül a képzés manapság? Mert nézem a neten a képzéseket, de ahány hely, annyi ár és némelyik azért 30-40k-val drágább, mint más helyek. Ez normális? Vagy valami susmus megy a háttérben?


Előre is köszi a válaszokat :)



2017. szept. 11. 13:29
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Nekem a GKI alap kellett ami kb. 110.000 Forint. Ez akkor kell, ha még nem volt semmilyen képzésed.


Ha régi belföldi, vagy nemzetközi árufurozóid van, akkor továbbképzés kell ami kb. 60.000 Forint.


Ha pedig volt már GKI kártyád csak meg kell újítani, (5 évente újra kell vizsgázni) az szintén kb. 60.000 Forint.


Gondolom az árak eltérőek, de személyesen ahol érdeklődtem, pár ezer forint eltérések voltak.

2017. szept. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, kösözönm, nekem is az alap kell mert még sose volt, csak valahol 110 ezerért írják, máshol meg 160. Ezért nem értem, hogy hogyan lehet akkora eltérés.
2017. szept. 11. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:
130-140k az átlag.
2017. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. szept. 13. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!