Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nehéz az idei motoros KRESZ...

Nehéz az idei motoros KRESZ vizsga?

Figyelt kérdés

holnap megyek vizsgázni motoros kreszből, az ismerőseim beparáztattak hogy rettentően nehéz. tényleg igaz? nagyon sokat gyakoroltam szerintem, 5000ft-ért meg is vettem az online gyakorlási tesztet ami egy hónapig tart és 12 óra gyakorlási lehetőséget ad. azt hittem nehezebb lesz a videókkal de nem vészes. valakinek bármilyen jó vagy rossz tapasztalat esetleg?

21L



2017. szept. 17. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Ugyanolyan nehéz, mint a tavalyi...
2017. szept. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tavaly sem voltam, olyantól várok választ aki idén volt és tud normálisan nyilatkozni róla :)
2017. szept. 17. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod a szabályokat és érted az összefüggéseket, akkor könnyű. Ha csak válaszokat magoltál be érdemi tudás nélkül, akkor nehéz.
2017. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 veterán vas ***** válasza:

Na de aki az idén volt, az honnan tudja hogy milyen volt a tavalyi?

/vagy azt mondod, hogy egy éveken át bukdácsolótól akarsz tuti tippet kérni.....;)

2017. szept. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!