Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egyetem mellett teljesíthető...

Egyetem mellett teljesíthető a jogsi?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, másodéves és még nincs jogosítványom, suli mellett szerintetek van esély arra hogy megcsináljam? Úgy..hogy ne bukjak meg se a suliban se a jogsin? :D
2017. szept. 17. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Simán.


Én is pont másodévesen csináltam meg, pedig nem egy könnyű szakra jártam.

2017. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Én érettségi előtt csináltam meg, úgy, hogy délután jártam elméleti órákra és vezetni. Egyetem mellett, ahová nem kell minden nap tanulni, meg rakás szabadidőd van, vicc az egész.
2017. szept. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az elméletei (KRESZ) vizsgára kell tanulni, de nem nehéz tananyag, elég könnyen rá lehet érezni a szabályok logikai vonalára.

A vezetés gyakorlás meg lényegében csak az arra szánt időt viszik el, arra nem lehet elméletben készülni, tanulni.

Az viszont igaz, hogy a gyakorlások le tudják szívni a tanuló szellemi energiáját.

Mindezzel együtt minden gond nélkül össze egyeztethető a tanulás, és a vezetés tanulás, talán a vizsgaidőszak kivétel lehet, ne akkorra időzítsétek a forgalmi vizsgát.

2017. szept. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Egyetem mellett, ahová nem kell minden nap tanulni, meg rakás szabadidőd van"


Na, azért ez nem minden egyetemen van így.


Szóval igen, csak tényleg arra figyelj, hogy a forgalmi vizsga ne a vizsgaidőszakra essen.

2017. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért, van olyan egyetem, ahol hétfőtől péntekig, reggeltől estig tartanak az órák minden nap?
2017. szept. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-esnél a pont, egy andragógia levelező mellett még egy komplett másik egyetemet is el lehet végezni. Egy mérnökképzés már húzósabb. Ha be tudod osztani, hogy vizsgaidőszakra ne essen vizsga akkor egyébként megoldható. Csak kitartás kell hozzá meg némi lemondás
2017. szept. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én teljes munkaidős állás és esti, heti 2 napi Okj (amire vagy bementem, vagy nem), fogorvoshoz járás és családi okok miatt állandó ügyintézés mellett csináltam meg bár szerencsétlen oktatóváltás miatt volt benne szünet.

Az OKJ-s modulzárókkal esett egybe az első forgalmi vizsgám és a munkahelyen is stresszesebb meló volt, így ez kellemetlen volt.



A lényeg: más elfoglaltság mellett is teljesíthető, bár nem feltétlen leszel kipihent.

Amúgy én szerettem a vezetésóráimat, volt, hogy kegyetlenül magam alatt voltam egész nap, az óra mégis kikapcsolt.

2017. szept. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Óóó, ne viccelj már, orvosi mellett is lehet jogsit csinálni, nem tartanak ott reggeltől estig.
2017. szept. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!