Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehetséges ez? Mitől van ez?

Lehetséges ez? Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Eddig egy falusi vállalkozó benzinkútján tankoltam. Ugy alakult, hogy kellett a MOL kutján tankolnom. Az észrevetelem az, hogy a MOL kútján tankolt autóval jobb az autó fogyasztása.

Mitől Lehe ez?

A vállalkozó kutjához is MOL os autó jár.



2017. szept. 24. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

és miből "vetted észre" hogy kevesebb a fogyasztás?

ugyanazon az uton ugyanakkor mentél mindkétszer?

Ne agyalj baromságokon szerintem.

A fogyasztás sokmindentől függ

Magyarországon nagyon kicsi az esélye hogy szar benzint kapj.

És ha szar benzint kapsz akkor nem a fogyasztás fog megnöni, hanem komolyabb hibákat fogsz észlelni:)

Egyébként kb a benzinkutak 95% át a MOL látja el üzemanyaggal, nagykerként.

2017. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Emberek, mikor fogjátok már fel, hogy attól, hogy a MOL adja az alapanyagot, a több mint száz adalékja a benzinnek még mindig különbözni fog? És ez számít nagyon, de nagyon.
2017. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Ez az adalékoljuk a benzint ettől jobb lesz dolog egy mese

Azért találták ki hogy el tudják adni a drága prémiumnak nevezett üzemanyagokat az erre fogékony embereknek.

De nagyából kamu az egész.

benzinel megy az autó, nem "adalék"-al

2017. szept. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert az összes többi kút a MOL-tól veszi a benyát és kénytelenek egy kicsit lerontani, hogy olcsóbban el tudják adni. Szimpla üzlet.
2017. szept. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as

Nem beszélt be nekem senki semmit. Elég volt annyi, hogy a turbódízelbe tankoltam egy ilyen noname kúton vagy 20 liter gázolajat, nem többet. Tudod mi történt? Vészüzemmódba váltott az autó, olyan jó MOL üzemanyagot árultak benne. Vagy a másik, hogy még a fűnyíró is a noname kútról vásárolt benzinnel 10-ik rántásra indult be, az OMV-s benzinnel pedig elsőre szokott 2 hónap állás után is. Na hogy van ez?

2017. szept. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!