Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nőként lehetek repülőgép...

Nőként lehetek repülőgép szerelő? Kb mennyit keres egy ilyen szakember?

Figyelt kérdés
2017. szept. 30. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Hát amilyen fejlett műszaki érzékkel rendelkeznek a nők, inkább - mindannyiunk érdekében - ne legyél az.
2017. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, mert az összes nő idióta és nem ért semmihez.

Jelenleg informatikusnak tanulok és nem vagyok hülye hozzá.

Autószerelő is van nőben, sőt mozdonyszerelő is.

2017. szept. 30. 22:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Természetes hogy lehetsz ha teljesíted a követelményeket mint bárki más.

Én örülnék ha sokkal több nő végezne értelmes munkát a műkörmös, pultos, szoláriumos nullaság helyett.

Jól keres egy olyan szerelő.

Keress velük kapcsolatot repülőtéren, biztos válaszolnak hogy hol kell kezdened a dolgot.

2017. szept. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


ezt nézd meg

2017. szept. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:

Egyáltalán nem nézem le a nőket, és elhiszem hogy informatikát tanulsz, de a kérdésed mégis kissé butuska.


Szerinted a 21.-ik században melyik iskolában van olyan feltétel hogy oda csak férfiak jelentkezhetnek?

Az egyéni alkalmasság, vagy hogy könnyű-e ebben a szakmában elhelyezkedni már más kérdés.

2017. okt. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Természetesen lehetsz, de a második kérdésed miatt inkább ne akarj repülőgép szerelő lenni :-)

Nem hiszem, hogy az a szakma, amit érdemes a pénz miatt választani, elég bizonytalan már a munka lehetőség is

2017. okt. 1. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon szűk réteg, aki ezzel foglalkozik, és konkrétan erre irányuló képzés sem létezik tudtommal. Ha nincs semmi ismeretséged, vagy nem mozogsz olyan körökben (pl még repülőt sem láttál közelről), akkor szinte esélyed sincs odakerülni. És nem azért, mert nő vagy, férfiként is ugyanolyan nehéz lenne a dolog.
2017. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A kedves #7-es hozzászóló eléggé alulértesült.

1.Igenis van ilyen képzés magyarországon. Tudom, mivel én is ott végeztem repülőgép szerelőként.

2. Nem kell szükséges ismeretség, családi befolyás, hogy felvegyenek.

3. Igen, mind a Lufthansa Technik-nél, mind az Aeroplex-nél dolgoznak repülőgép szerelő nők. Ezek nagygépes cégek. Kisrepülőtereken nem tudom, mi a helyzet ezen a téren.

4. Nem olyan nehéz bekerülni egy ilyen céghez, ha az iskolát elvégezted, ugyanis folyamatos emberhiány van a nagy cégeknél az utóbbi években.

5. A legfontosabb, hogy szakmailag elhivatott legyél, szeress tanulni, és tudj angolul.


A fizetésről röviden: suli után gyakornoknak fognak felvenni ugyanis a sulival csak egy alapot kapsz. A gyakornok kb. 120-150ezer forintot keres nettóban. Ezek után folyamatos tanulással lehet lépcsőket ugrálni felfelé a level vizsgáktól a típusvizsgákon át a szakszolgálati engedélyig, ahol már egézs szép pénzeket lehet keresni itt Magyarországon is.


Ha ez meghozta a kedved ajánlom figyelmedbe a [link] weboldalát, ahol a nyáron akár jelentkezhetsz is a következő nappali vagy esti képzésre.

2018. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!