Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ezek jobbkezes utcák?

Ezek jobbkezes utcák?

Figyelt kérdés

[link]


Mindegyik utca jobbkéz felől ezen az úton egyenesen haladva.



2017. okt. 10. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Mivel nincsen sem elsőbbségadás kötelező tábla, se közlekedési lámpa, ezért nyilvánvalóan IGEN.
2017. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gondoltam, de jó nagy szar egyébként ez. :)


Kis fos utcákból ki kell engedni a gyökereket.

2017. okt. 10. 20:33
 3/7 A kérdező kommentje:
Se főútvonalat jelző tábla *
2017. okt. 10. 20:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem fos.

Így legalább nem száguldozhatnak a sietős gyökerek.

2017. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát, alapból ott vannak azok a remek fekvősünök, és a remek út. :)


Inkább a sietősek mint az önkéntes rendőrök.

2017. okt. 10. 20:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek jobbkezesek, de a jobbkezes utcáktól szarabb nincs a világon, szóval rendkivül figyelmesnek kell lenni akkor is, ha elsőbbséged kéne legyen, úgy kell közlekedni, hogy mindenkinek elsőbbséget tudj adni, ha úgy alakul akkor annak is, akinek nem kéne.
2017. okt. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Egyébként nagyon úgy néz ki mintha egy lakó és pihenőövezet lenne. Ilyenekben általában jobbkezes az összes utca. Sehol nincs ilyen tábla. Én is ilyenben lakom. Nem egy kisebb nagyobb koccanást láttam már, mert sok embernek fogalma sincs a jobbkezes kereszteződésről. Én eleve úgy megyek be az ilyenbe, hogy úgy van meg tudjak állni akkor is hanem lenne elsőbbségem.

2017. okt. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!