Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Első jogsi miért érkezik későn?

Első jogsi miért érkezik későn?

Figyelt kérdés
Okt.18-án igényeltem, 24-én elkészült. Okmányirodai kézbesítést kértem. Ma pont arra jártam a 3.kerületben és még nincs náluk, pedig kekkh oldala szerint továbbításra került. Az ügyintéző azt mondta, hogy az első jogsi soká érkezik, 3-4 hét, mivel ingyenes. Ki vagyok akadva teljesen, hogy miért kell várskoztatniuk, amikor már elkészült... Azért elképesztő, hogy 9 hónap alatt lett meg minden, mert mindenre hónapokat kell várni:kresz vizsgára, oktatóra, forgalmi vizsgára... És akkor még arra is, hogy az elkészült jogsimat átvehessem. Nem találom ennek az értelmét, segítsetek hogy megértsem, főleg úgy, hogy hetente 3x van okmány kiszállítás a 3.kerületi kormányablakba...

2017. okt. 26. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a magyar hivatali ügyintėzėsi morál. Nekik nem sürgős, húzzák halasszák amíg lehet. (Kb minden területen, főleg ha ingyenesen kėrhető,intėzhető dologról van szó)
2017. okt. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom de ez lehet már ma nincs így 30 napjuk van, hogy oda adják valamilyen hivatalos okmányod és általában ezt ki is szokták használni.
2017. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
8 munkanap szerepel az oldalukon, ha valami nem stimmel akkor 21 nap. De ha még gyártás alatt lenne akkor nem pörögnék itt magamban, na de így, hogy elkészült... Tiszta röhej.
2017. okt. 27. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!