Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Aki vezetni tanul, (B kategóri...

Aki vezetni tanul, (B kategória) tényleg lesz olyan, hogy két tanuló fog vezetni felváltva egy órán?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm mondta, nála volt ilyen. Jó én még csak a 4 óránál tartok, de már most ki ver a víz emiatt. Miért kell oda egy harmadik személy? ! Arra nem gondoltak, h ez fusztrációt okozhat? Mert engem zavar,nagyon is! Most ott fog ülni hátul, és azt gondolja milyen ügye fogyort, szerencsétlen kis h*lye vagyok, biztos nem okos. Ha férfi lenne még okés, mert azok nem néznek le amiért nem a legújabb divat szerint öltözkődsz, vagy mert nem vagy "csajos"(festett korom, smink, válltáska, pamacsos kabát, szép cipo, vagy legalabb alap jártasság a kencék világában. Hat en elobb mesélek neki a csillagködökről, japán történelméről, amiket ismerek) igen lány vagyok, szociális közegben mindig mindenhol szorongok, de megtanultam eggyut élni vele,kezelni.

Dehogy egy harmadik, nem oktató személy a nyakamba szuszogjon es árgus, kifent szemekkel nézzen??! Ne!😭😭😭


2017. nov. 1. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Vizsgán is ez lesze.vizsgadruokk miatt jó..
2017. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Amikor én tanultam, soha nem volt velünk másik tanuló, de harmadik személy nem is egyszer volt utas.

Először nagyon tudja zavarni a tanulót, aztán már nem is foglalkozik vele, és valóban van gyakorlati haszna, mert a vizsgán már nem lesz teljesen újdonság, hogy valaki ül mögötte.

Vannak példák arra is, hogy több tanuló ül az autóban, de ennek hasznáról azok tudnak esetleg mesélni, akik voltak ilyen helyzetben.

Az biztos, hogy nem a vezetőnek rosszabb élmény, hanem a hátul ülőnek :-)

Amíg nem megy jól a vezetés, a tanulóautóban hátul ülő, egy nuncsaku végén érezheti magát, minden bizonytalanság csapódik az ott ülőre.

2017. nov. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Nettó hülyeség, nincs olyan, hogy két tanuló van az autóban és felváltva vezetnek. Eleve miért ülne be melléd egy másik tanuló kocsikázni és várni a sorára? Hogy pazarolja a szabad idejét? Az előfordulhat, hogy az oktató ismerőseit fuvarozzátok majd ide-oda, de ez ne zavarjon. :) Senki nem fog beszólni, lenézni, ha hibázol, hiszen tudják, hogy éppen oktatás zajlik.
2017. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Ne valószínű. Végig kettesben lesztek. Biztosan van olyan oktató is, aki a családtagjait, ismerőseit furikáztatja, velem ilyen nem fordult elő.
2017. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Vidékről bejáró autóknál régebben általános volt, hogy 2-3 tanulóval mentek be, váltották egymást a tanulók.

Nem tudom, mostanában ez változott-e.

Amelyik oktató nem ingázik, helyben oktat, nem valószínű, hogy egyszerre több tanulót visz, azt semmi nem indokolja, utas viszont lehet néhány alkalommal, de az sem törvényszerű.

2017. nov. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok. Apu oktat. Ő pl országutii. Vezetést mindig 2 diÁKKAL CSinálja. Le egyik,másik vissza.
2017. nov. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó, vidékre bejárós esetben még indokolt lehet, de én akkor is pazarlásnak tartom, hogy 1 óra helyett mindkét tanuló így 2 órát kell feláldozzon az oktatásra, ráadásul abból 1 órát csak vár a sorára.
2017. nov. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Illetve hát nem tudom máshol hogyan van a beosztás, mert én anno 2 órát vettem egy huzamban és az így már 4 órára jön ki két tanuló esetén.
2017. nov. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk az iskola vezetője megengedte, hogyha valakinek elfogyott a pénze és nem tudott már több órát venni, akkor beülhetett egy másik tanuló mögé és úgy "gyakorolhatta" a vezetést, természetesen teljes csöndben, és ő akkor nem vezetett sem előtte, sem utána. Én nem az iskolavezetőnél tanultam, mi csak az oktató ismerőseit szállítottuk városon belül, de ők sem szóltak soha semmit.

"Egy harmadik, nem oktató személy a nyakadba szuszogni és árgus, kifent szemekkel nézni" téged kizárólag a vizsgán fog. Viszont sajnálom, de ha te ettől ennyire félsz, akkor MÉG nem tanultál meg vele együtt élni és kezelni a szorongásod.

2017. nov. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

C kategória rutinon 3an ültünk tanulók az autóba a rutin pályán.:))az oktató közbenelment b t oktatni.

B kategórián néha 3an is pl iskolába mentünk az egyik tanulóért engem vittek haza. Ckategórián oktató feleségével mentünk ajándékot venni..a másik ket srác kavicsot vitt a vizsgabiztosnak fixes autóval. Okos ember más kárán tanul. Ilyen eset volt a stopp táblánál a helyes megállás elindulás. Vizsgakörön merre megyünk mire kell figyelni

2017. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!