Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért nem találok normális...

Miért nem találok normális sofőri munkát?

Figyelt kérdés

Még csak B kategóriám van, már 2 munkahelyen dolgoztam, de rengeteget kell dolgozni, és nagyon kevés pénzt adnak.

Csakis sofőrként tudom magam elképzelni, más munkát nem akarok. Eddig futárként, meg áruszállítóként dolgoztam, mert pályakezdőként csak ide kellek.

Szerintetek milyen munkát próbáljak meg?

20 éves vagyok.


2017. nov. 20. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A legalapabb legbutabb emberek is rendelkeznek ilyen jogsival. Gondolod hogy low end kepesitessel majd valaki megfizet ??
2017. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Autot vezetni barki tud, azaz tulkinalat van, raadasul C kategoriad sincs amivel teherautot vezethetnel. A munkad annyit er, amennyit fizetnek erte: keveset.
2017. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Taxisofőr, de sima sofőri munkákban is ki tudsz fogni jót! Ne keseregj, hanem bízva keresgélj és meglátod lesz jól fizető munkahelyed! Ügyesen!
2017. nov. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudj többet nyújtani, mint más. Beszélj több nyelven, készülj fel beteg, mozgássérült ember szálltására. Legyen a járműved gyerekbarát.
2017. nov. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt tanácsolom: tegyél szert minél több olyan soft és hard skillre, ami másoknak nincs. Képezd magadat egyrészt autodidakta módon, másrészt ne sajnáld az időt és a pénzt továbbképzési lehetőségekre vagy a járműved fejlesztésére.
2017. nov. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért szerintem az nem teljesen igaz, hogy mindenki tud autózni.


Ha lenne C meg E kategóriád akkor nagyobb eséllyel találnál jobban fizető sofőrködést ha amúgy jól megy neked, van érzéked hozzá. (Én pl. nem vagyok az a tipikus sofőrködős típus, tehát nem mennék ilyen munkakörbe.)

2017. dec. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!