Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy a fizetős...

Az miért van, hogy a fizetős utak sincsenek letakarítva?

Figyelt kérdés

Én naponta matricaköteles autóúton közlekedem, ami ma reggel ott volt az botrány.

Csak egy sáv volt járható, az is 70 km/h-val.


Nem is értem,hogy akkor minek fizetős,hogyha nincs rendben tartva.Az ember azért fizet egy extrább szolgáltatásért,hogy magasabb színvonalat kapjon.Erre mi van?

Reggel negyed 8-kor tötymörögnek a járművek az autóúton, mert nem volt letakarítva.


2017. nov. 30. 17:08
 1/4 A jó édes ***** válasza:
48%
1st world problem
2017. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom véletlenül vagy direkt, de rossz kategóriába tetted a kérdésedet: van külön közlekedés kategória.
2017. nov. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A pluszszolgáltatas nem az, hogy bármikor 130-cal végig lehet teperni az adott úton, hanem az, hogy a takarítás szempontjából előre van sorolva a gyorsforgalmi úthálózat a főútvonalakhoz, sokadrendű utakhoz viszonyítva. Ha ez épp 70-es tempóra volt elég egy sávon, akkor képzelheted, mi lehetett a párhuzamosan futó alacsonyabb rendű utakon. Tuti, hogy így is gyorsabb eljutast kaptál a pénzedért.
2017. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy aki tanfolyamon nem tanult meg vezetni, valamikor neki is muszáj legyen.
2017. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!