Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A benzinkutakon a teljesen...

A benzinkutakon a teljesen különálló kútfejeknél lehet csak teherautót tankolni vagy a fedett rész alatti kútfejekhez is belehet állni ahova a személyautók szoktak?

Figyelt kérdés
Valószínűleg a jövő héten fogok életemben először teherautót tankolni, viszont a betanulás során ez sajnos kimaradt. :(

2017. dec. 9. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A különbség nem az üzemanyagban van, hanem a kút teljesítményében, a teherautóknak kiépített kútfej sokkal nagyobb nyomással dolgozik.

Nem biztos, hogy örülnek, ha beállsz a személyautók elé és fél óráig csorgatod a tankba a gázolajat

2017. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem, tehát akkor érdemes olyan kutat keresnem ahol külön kútfej van a teherautóknak, ugye?
2017. dec. 9. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem mindegy hova álsz! Gázolaj minőségét nézd mékből akarsz tankolni olcsóbb vag a dragabból!
2017. dec. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ok, értem köszönöm!
2017. dec. 9. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem minden kúton van elkülönítve a teherautós kútfej, nálunk például ugyanott van az is, ahol a személyautós. az a legbiztosabb, a nem ismered az adott kutat, hogy mielőtt beállsz, odasétálsz és megnézed, van-e nekik és ha igen, hol. ha nincs, akkor nyilván tökmind1, valahogy meg kell tankolnod, csak hát sok idő lesz. szerintem külön ezért nem szólhatnak.
2017. dec. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az sem mindegy mit tankolsz. Ha nyergest akkor a 600 liter ki sem jön egyszerre. Van amelyik kútfej összeg korlátos.

De a különálló vastag csöves kb négyszer annyit nyom percenként.

2017. dec. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
De ha személyautós kútfejhez állsz, a kutasok akkor sem fogják a fejed leszedni, hogy többszázezer forintos bevételt csinálsz nekik.
2017. dec. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!