Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A Mobil trafipax hogy mér be?

A Mobil trafipax hogy mér be?

Figyelt kérdés
90km/h a meg engedett de 120km/h mentem ! De kb 200-250 mèternèl èszre vettem a Mobil trafit ès lefekeztem 90km/h alá ! Mire szàmithatok ?

2017. dec. 13. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Te gyorsan mész ő meg bemér. Így működik. 200 méter környékén már elég jó fotót csinál. Szóval büntetésre.
2017. dec. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30 ezres csekkre számíthatsz.
2017. dec. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem fotóz, videófelvételt készít, de amúgy igen, simán bemér annyiról is.
2017. dec. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nem tudom lehet volt az messzebb is !
2017. dec. 14. 06:31
 5/5 anonim ***** válasza:

1 km-ről már tud mérni a lézer.

Ott még nem felismerhető a rendszám, az kb. 200 m-től van. Tehát ha ez előtt megfordulsz, visszamész, és 10 perc múlva jössz ismét, akkor nem kapsz csekket akkor sem, ha 300-zal filmeztek le.

Viszont ha a mérés után tovább haladsz bármilyen lassan, akkor elérsz abba a távolságba, ahol már felismerhető a rendszám, és megy a csekk.

Plusz mellé a cím, ahol megnézheted a neten a filmből kiszedett fotókat. Először a távolban látszódik a kocsid, rajta a büntetendő sebességgel, aztán egyre közelebb, végül amikor már felismerhető a rendszám meg a fejed, akkor meg ott van rajta a szabályosnak minősülő sebesség. (Én már láttam ilyeneket, apámról.)

2017. dec. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!