Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van e valakinek negatív...

Van e valakinek negatív tapasztalata magyarországi telekocsi céggel?

Figyelt kérdés
Mindig csak a jókat nyomják de kíváncsi váncsi lennék ki hogyan szomorodott el és miért? Esetleg külföldiről is lehet rosszat mondani.

2018. jan. 4. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Én már párszor voltam telekocsival Magyarország és Anglia távon.

Negatív mindig volt valami. Általában a csomagok amik nagyon húzósak, rengeteg van belőlük, és azt valamiért eddig mindig előtérbe helyezték, az utasokkal meg nem törődtek...

Kit érdekel, hogy az utas már 35 órája utazik hátul nyomorogva, ezt a kis csomagot még átvisszük Nagyszalontára, holott Békéscsaba volt a cél...

Olyan is volt hogy valahol Nyugat Ausztriába eltévedtünk, mert onnan is kellett hozni csomagot. (A vicc, hogy Bécsből fordultak vissza.) De a legjobb, amikor van 7 csomag csak Londonban, ami úgy 5-6 óra kiesés neked...

De a kihagyhatatlan az volt, amikor Dover-ban lerobbant a kisbusz, mert felelőtlen volt a sofőr mivel már ezt a problémát már hetekkel előtte meg kellett volna nézetnie. Utána mondták ezt is, hogy a jobb első kerék miatt már robbantak le, mégsem nézették meg pontosan hogy mi az.

Úgy 6-8 órán át vártuk az autómentőt a tűzőlgő napon a semmi közepén a fűben. (Úgy leégtem mint soha. Angliában nehéz leégni, de nekem sikerült:) )

Majd Liverpool-ból küldtek le autót. Szenvedés volt az egész.

Azóta csak repülővel utazom. Néha még olcsóbban ki is jövök, ráadásul sokkal kényelmesebb, gyorsabb az egész.

Belföldön még elmegy a telekocsi, de külföldre nem ajánlanám.

2018. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást, és csak annyit fűznék hozzá, hogy amiről te beszélsz az nem telekocsi, hanem a telekocsi ürügyén gyakorolt fekete fuvarozás, amit úgy tesznek adómentessé hogy telekocsinak álcázzák.
2018. jan. 4. 19:45
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazság szerint elvétettem a címet. Én most arra vonatkozva akartam válaszokat, hogy sofőrként milyen problémákat és hol találtatok Nekem súlyos problémáim voltak mind magyarországi és mind külföldi céggel is, továbbá az utasok is szrnyülségesen primitívek voltak több esetben.Szóvall ha lehet akkor most ne a sofőröket szidjátok,elismerve hogy ott is vannak gondok, főképpen az említett fekete fuvarosokkal.
2018. jan. 4. 19:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg hát alaposabban megnézve a kérdést, hát bizony egyértelműen a telekocsi cégekre kérdeztem rá...
2018. jan. 4. 20:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó, mindegy már megírtam :D

Akkor feketén ment, nem tudom. Bár olyannal is utaztam akinek mindenféle papírja is volt, meg valami vállalkozásként csinálták. Azokkal mondjuk nem is volt baj.

Egy biztos, ha nemzetköziről van szó, akkor csak repülő jön már nekem szóba. Vagy esetleg saját autó.

2018. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SándorÚr ***** válasza:

Én régebben Budapest-Debrecen között ingáztam, 1500-ért vittem utasokat, de kb mindenki fel volt háborodva, hogy mi az ,hogy nem háztól házig viszem őket? (érted Budapest-Debrecen 1500ft-ért) szóval a 3. alkalom után megfogadtam, hogy soha többet.

Aztán a Debrecen-Liverpool táv repülővel, mindennel együtt nekem ajtótól ajtóig 7óra. Kisbusszossal 41 óra volt és úgy, hogy a többiek el voltak ájulva, hogy most mennyire jól haladunk. Egyszer kipróbáltam ezt is , de inkább marad a repülő

2018. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!