Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Titeket allitot le rendor...

Titeket allitot le rendor ellenorzesre? Ilyenkor milyen iratot ker? Atnezi a kocsit is?

Figyelt kérdés

8 eve van jogsim, 8 eve vezetek es soha nem allitott le rendor ellenorzesre


hianyzik


mire keszuljek? milyen papirokat okmanyokat ker?


2018. jan. 9. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Jogosítvány, forgalmi, biztosítás.


Én 11 éve vezetek, nem is keveset és csak egyszer állított meg rendőr.

Nagyon kevés rendőr van, ezért is van a sok gyorshajtó meg a baleset, nincs mitől félniük, nincs visszatartóerő.

2018. jan. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a cél. Olykor elég egy gyors iratellenőrzés, de álltam már Lengyelországban és Németországban is úgy az út szélén, hogy az utolsó zokniig mindent kipakoltattak velem.
2018. jan. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha megállit meg fogja mondani hogy mit kér.

Engem is állitottak meg már és csak bele kellett fújni a szondába, papirt nem kért.

2018. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2x állítottak meg 15 ėv alatt. Egyszer az iratokat kėrtėk a másik alkalommal azt nem, de bevilágítottak a kocsiba, a csomagtartóba benėztek (kerestek valakit aki megszökött)
2018. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6 éve vezetek, amig Skodám volt egyszer sem állítottak meg, Volvom van most, másfél éve, azóta kb. 20 szondafújás, kb 20 igazoltatás lekérdezés nélkül, meg azthiszem 2-3 olyan igazoltatás ahol lekérdezték az adatokat a rendszerből.
2018. jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4-5x állítottak meg 15 év alatt. 3x papírok egyszer este szonda is+1x meg le is ellenőrizték mindenki személyi igazolványát nem vagyunk-e körözött személyek.

Az a vicc, hogy a legelsőnél éppen lakást vettem nálam volt 1,5 millió pénz és csak egy fekete ruhás rendőr állt az út szélén, egy jelvénnyel kocsi sem sehol. Meg is ijedtem kicsit, hogy kamu zsaru.

2018. jan. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös új Volvód van? Egyik havernak Mazda Mx-5 van és állandóan megállítják a rendőrök.
2018. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, engem csak az utóbbi évben vagy 4x kiszedtek, igaz, Audival járok, de gyári az egész. Csak iratokat kértek mindig, még szondát sem kellett fújnom, és egyszer benéztek a csomagtartóba. Bár lehet azért voltak ilyen rendesek, mert én is kedvesen, normálisan beszéltem velük, nem paraszt módjára, mint sokan azt csinálják, hogy direkt szivatják a rendőrt.
2018. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7 Nem új, csak újnak néz ki, de viccen kívül. 15 éves, magyar forgalombahozatal, régi, nem eu-s rendszámmal.

Meg hozzá még fiatal is vagyok, egyértelműen kivesznek mindig.

2018. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Majdnem 30 éve vezetek, de 10-nél kevesebbszer állítottak meg.

A kocsit még soha nem nézték át.

Általában a papírokat nézték meg, de volt, hogy csak a szondába kellett fújnom, aztán további jó utat kívántak.


Apámnak sokáig megvolt a régi Ladája, és egyszer azzal állítottak meg, mert azt hitték, a kocsi miatt, hogy kokeró vagyok. :)

Rendesen bocsánatot is kért a rendőr:

"Ne haragudjon, messziről nem láttam, hogy fehér ember. De ha már megállt, mutassa már meg az iratait."

A telekről jöttem haza, a kutya az anyósülésen ült (nem is volt bekötve :), de azért nem szólt, pedig így nem szabályos.

2018. jan. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!