Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A következő a kérdésem. A...

A következő a kérdésem. A nemzetkozi kamionozas éri meg jobban vagy a turista buszozás? Esetleg a villamos vezetés?

Figyelt kérdés
Anyagilag értem.
2018. jan. 9. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
A kamionozás sokkal lazább, nem akkora a felelősség, és a szállítmány nem panaszkodik és sikítozik egész úton. A turistabuszozásnak is megvan azonban az előnye, gyönyörű helyekre juthatsz el, napokat tölthetsz a tengeren, szállodaszobád fizetve van, ilyesmi. Anyagilag mindkettő jól van fizetve, a villamosvezetéssel nem összehasonlítható.
2018. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A kamionozás pont hogy nem laza munka. Igen ki vannak számolva az órák és a percek.

De teljesen más munka mind három, nem lehet össze hasonlitani őket. A turista buszon pénzt nem tudom hogy mennyit keresnek , de szép és jó munka.

A villamos vezetés se egy nehéz munka , csak monoton.

2018. jan. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es

Nekem közvetlen rálátásom van a turistabuszsofőrködésre, rengeteg utazást szervezünk, stb, szóval gondolhatod, hogy tudom miről van szó. Mikor 50 utas a hátadnál őrjöng, hogy már 3 órája ott kéne lenni a szálláson, közben neked mint sofőrnek van még 1 óra vezetési időd 150 kilóméterre, akkor azt össze sem lehet hasonlítani azzal, mint amikor kamionnal késel valahonnan.

2018. jan. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hát mi egyszer mentünk busszal nyaralni, több, mint 6 órás késéssel értünk célba...a szerb-macedón határon dekkoltattak éjjel 2-től reggel 8-ig... soha többet busszal sehova.
2018. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A kamion és a turistabusz nagyjából ugyanaz a kategória, attól függ, hogy hol, melyik cégnél dolgozol.


A villamosvezető ezek közül a legrosszabb, mind anyagilag mind monotonitás tekintetében. Az egyetlen előnye, hogy mindig otthon aludhatsz.

2018. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Aki aut mondja, hogy a kamionozás laza, az soha nem csinalta 1 percet se, maximum az irodáboĺ pofazik ostobaságokat!

Laza lenne ha az agyoniskolázott emberke a sz.gép túl oldalán nem azt pifazná allandoan vissza, hogy "old meg" (ami a irodán ülő dolga lenne), vagy hogy "ez ezzel jár".......

2018. jan. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os

És akkor ezzel mit akarsz megmagyarázni, hogy a turistabuszozás sokkal lazább, mint egy kamionozás? A kamionsofőrnek még választása is van, elmegy például a Waberershez, ahol 600 km-től rövidebb fuvar nem is nagyon van, de előfordul az 1500 km is, aztán erre kap napokat, egy héten csak 2-3 alkalommal kell rakodni. Ez azért ne legyen már annyira stresszes, képzeld el akkor egy futár életét, ha már az időpontokról beszélünk.

2018. jan. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én kamionozok 2 éve ... ez nem nyugis meló? hát ja aki úgy dobálja a kártyákat mint a pókerben meg mágnesezik annak lehet nem, de egy átlagos sofőrnek qrvára jó dolga van :D Én azért keresek olyan cégeket ahol 1000 km-en felül vannak a fuvarok mert így van 2-3 napom odaérni és még csak nem is bookolt az idő, szóval akkor érek oda amikor "akarok". Az az "old meg te magad" meg tart kb fél óráig max aztán minden visszaáll a régi kerékvágásba. Nem kell ám olyan nagy dobra verni ezt az egészet meg a melledet verni :D De mondjuk ehhez nem árt szeretni a vezetést meg a "kempingezést" hétvégente. Aki meg nem szereti az mit keres itt hm?
2018. jan. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kamionozás: ja, mikor hónapok után rájössz hogy semmit nem mozogsz (csak ülsz a volán mögött), ez nem túl jó az emberi szervezetnek. Egy 15 órás műszak után még lesz energiád valami sportra? Meg a sok idióta tömeggyilkos sofőrrel küzdeni mindennap az utakon. Robotmunka mindegyik.
2018. jún. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!