Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 7,5 tonnás teherautón, ha...

7,5 tonnás teherautón, ha több napra megyek, akkor hogy tudom megoldani a lefagyasztott ételem?

Figyelt kérdés
A hetekben egy C kategóriás teherautóval kell járnom az utakat. Sajnos egy megadott étrendet kell követnem és az élelmiszer egy részét fagyasztanom kell. Hogy tudom ezt megoldani? Elbír egy kis fagyasztót az autó akkumulátora?

2018. jan. 25. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Vannak szívrgyújtos hűtőtáskák, vegyél egy olyat
2018. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hat ha fagyasztva is akarod tartani akkor fagyasztot kell venned, ami hutokent is jo, nem szivja le az akksid, de draga. Van elektromos hutotaska is, kinto homerseklettol 10-15 fokkal tud kevesebet csinalni, hidegebb idokben jo de ha ejjelre bedugva hagyod nagy esellyel leszivja az akksid, de legalabb olcso :D
2018. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A hütőtáska nem való semmire. Ez csak leszivja az akksit, de alig hűt .

Csak kompresszoros hűtőt vegyél. Most a WAECO az elég elterjedt és nagyon jó. Van benne 12-24 voltos is.

Kb 35 watt a fogyasztása, ezt birják az akksik.

Igaz hogy az áruk húzós ,első hallásra , de megéri hosszú

távon. Azért tudom , meg ismerem őket mert én is kamionozok és próbáltam mindkettőt.

[link]

Ez az. Ettől kisebbet meg nem éri megvenni mert szinte már nem fér bele semmi, olyan kicsi .

2018. jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!