Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » B kat. Jogosítvány alkalmasság...

B kat. Jogosítvány alkalmasságim megvan, most hova vigyem?

Figyelt kérdés

Ahova beíratkoztam kérték de mondtam még nincs, gondolom oda kell majd bevinnem. De láttam egy videót abba meg az okmányírodát beszélték, most akkor? [link]

-----


Másik meg azt mondták a.suliban 7.200Ft az alkalmassági azt egy forintott nem kért a háziorvos...

Tudom netről 2016.01-től első ingyenes, de akkor miért mondta, hogy 7.200Ft.



2018. jan. 27. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az autósiskolát, biztos elmondják. Egyébként addig nem mehetsz KRESZ vizsgára, amíg nincs meg, tehát le sem jelentenek vizsgára.
2018. jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az orvosi az 7200, hogy te miért kaptad meg ingyen az jó kérdés.

Az alkalmasságit be kell vinni az iskolába, ott lefénymásolják. Legközelebb az okmányirodában fog kelleni mikor a jogsit kérvényezed a végén. Ott majd csak a felét kapod vissza, a másik példány az okmányirodában marad.

2018. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az elsőnél állítolólag nem kell fizetni katt

[link]


első jogosítvány kiadás ingyenes?


Vagy ez nem az alkalmassági pénz mentességét jelentenné első alkalommal?

2018. jan. 29. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!