Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Déli pályaudvar melletti kis...

Déli pályaudvar melletti kis utcában "behajtani tilos - kivéve célforgalom" tábla van kirakva, ha egy ismerősömet fel szeretném venni a pályaudvarról, behajthatok-e ide?

Figyelt kérdés

Erről van szó: [link]


Rengeteg civil autó parkol az utcában, de nem tudom a "kivéve célforgalom" itt mire vonatkozik.



2018. jan. 31. 23:02
 1/7 A kérdező kommentje:
És ugyebár megállni tilos tábla is van
2018. jan. 31. 23:02
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A megállni tilos csak az utca jobb oldalára vonatkozik.. célforgalom pl. az, ha abból a célból hajtasz be, hogy ott megállj és felvedd az ismerősödet.
2018. jan. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
A kivéve célforgalom.Te hát van abban az utcában valami célod?Igen,a barátom ott vár.Behajthatok e?Igen.Hoppá van megállni tilos tábla.Behajthatok,de szívás,mert nem lehet felvenni a barátomat,mert csak átmenő forgalom hajthat be,mert úgy tudnak csak megközelíteni pl egy másik utcát.Van persze kitétel,de ez rád nem vonatkozik.Felveszed egy másik utcába,ne hogy véletlenül meglásson egy sün,hogy nem műszaki okok miatt állsz meg.
2018. jan. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Igen felveheted a barátodat a bal oldalon.Nem néztem meg a képet mielőtt írtam volna.Bocsi ezt benéztem.

A 3.voltam.

2018. jan. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! :)
2018. jan. 31. 23:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen ott állok meg, ha hozok/viszek valakit.

Pont ott van egy rendőrség is az utcában, de eddig egyszer sem szóltak érte.


Egyébként a "kivéve célforgalom" tábla a világ legértelmetlenebb táblája.

2018. febr. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem értelmetlen tábla a kivéve célforgalom, csak mi ugye itt Nyugat-Balkán vagyunk ahol azt nézzük hogy hogyan lehet úgy értelmezni, alakítani a szabályokat hogy az nekünk legyen jó.
2018. febr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!