Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » . SOS. Üdv, középiskola után...

. SOS. Üdv, középiskola után is lehet tanulni mezőgazdasági gépésznek (trator szerelőnek)?

Figyelt kérdés

Üdv, középiskola után is lehet tanulni mezőgazdasági gépésznek (trator szerelőnek)?

Tegyük fel, hogy szakácsnak mentem (nyílván nem), de ekhatározom, hogy iskola után, ha végzek ellehet menni valahova bács-kiskun megyébe mezőgazdasági gépésznek (traktor szerelőnek)?

Mennyi idő lenne?

Válaszokat előre is köszönöm, remélem tudtok segíteni!



2018. febr. 3. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Google a barátod:

[link]

2018. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Régen voltam iskolás, de ha jól rémlik 21 vagy 23 éves korig lehet államin tanulni ingyen. Más kérdés, hogy ha már van egy szakmád, sok iskola fel sem vesz utána. Engem legalábbis elzavartak mindegyikből, kénytelen voltam felnőttképzésen tanulni a második szakmámat.
2018. febr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor nyílván én is így leszek, kb 21 leszek mire végzek.

A felnőtt képzés tovább tart, nem figyelnek úgy rád ha felöttön vagy mint sima normális osztályban?? Esetleg ha tudnál tájékoztatni, hogy te hogy jártál?

2018. febr. 3. 21:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tart tovább a felnőttképzés.

Még az sincs kizárva, hogy akár el is fogadnak valamennyit a végzettségedből, csak szakmai tárgyakat kell tanulnod az első 1-2 év anyagából.


Ha bemész az adott iskolába, akkor ingyen megadnak minden felvilágosítást.

2018. febr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!