Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Győrben tudok-e az állomás...

Győrben tudok-e az állomás közelében parkolni?

Figyelt kérdés
Vonattal mennék tovább és szeretném az autót pár napig az állomás közelében hagyni.
2010. jún. 11. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Az állomással szemben van parkoló, általában van szabad hely. Az állomástól nem messze, 100-200 méterre viszont van sok lehetőség (2 parkolóház pl)
2010. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Az állomás közelében csak fizetős parkolózóna van.A belváros felé (a kijárat irányában)

Viszont ha távolsági buszpályaudvar melletti kis parkolóban hagyod és onnan kb 30 méterre lévő aluljárón mész át a sínek alatt a vasutállomásra,akkor jó vagy mert ott nem kell fizetni.

2010. jún. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ha Veszprém felől jövök reggel 7 óra felé, akkor azért jó nagy dugó szokott lenni! Igaz?

Komolyan kérdezem, mert én nem szoktam mostanában bemenni Győrbe.

2010. jún. 11. 19:55
 4/8 anonim válasza:
Tudsz az állomás közelében parkolni. Ott van egy csomó utca, ahol az út szélén lehet parkolni, és ingyen van.
2010. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Utolsónak.Milyen ingyen parkolásról beszélsz?Ahhoz át kell menni az aluljárón a sínek alatt Nádorvárosba ahol a vidéki buszpályaudvar van
2010. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát én pont abból az irányból érkezek be Győrbe, éppen a vidéki buszpályaudvarhoz. De már régen nem jártam arrafelé.
2010. jún. 11. 21:48
 7/8 anonim ***** válasza:
A legjobban akkor jársz ha a Jókai úton a parkolóházba teszed, asszem az már ingyenes, jobb helyet meg autónak nem találsz. Én is ott szoktam ha a környéken van dolgom.
2010. jún. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Jókai úti, és a Révai úti parkolóház is ingyenes. Mindkettő közel van az állomáshoz.
2010. jún. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!