Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Dodgem autósiskoláról vélemény?

Dodgem autósiskoláról vélemény?

Figyelt kérdés
Most szeretném letenni a jogsit és megtaláltam Bónusz Brigádon az akciót, hogy a Dodgemnél 4000 ft az egész KRESZ tanfolyam ára. Ezenkívül jó véleményeket olvastam róla, így erősen gondolkozom ezen az iskolán. Esetleg valami tapasztalat, vélemény? Melyik oktatóhoz érdemes menni?

2018. ápr. 4. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ott tanultam.


Normálisak voltak, nekem az iskolavezető volt a gyakorlati oktatóm, rugalmas és jófej volt.

Sokszor olvasom, hogy másokkal ordítozik az oktató vagy épp a tanórán fuvarozgatni kell postára, boltba, stb. Na, nála ilyesmik nem voltak.

2018. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet jó az iskola, nem vitatom az előző véleményét... de a jogosítvány szerzésben ne az olcsóság legyen a szempont.

A tapasztalat sz, hogy az iskolák közel azonos árakkal működnek, ha az egyik kedvezményt ígér valahol, azt egy másik területen vissza is veszik, B kategóriás jogosítvány ma már nem lesz meg sehol 100ezerből, 150-170 ezer a minimum, ha pedig plusz órák kellenek, vagy bukik a tanuló jócskán 200ezer fölötti összeget is rákölthet.

2018. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és tudom, hogy nem az olcsóság a lényeg, ezért is jártam utána és olvastam véleményeket a suliról. Volt egy másik suli, szintén nagyon olcsón ad jogsit, de a vélemények nem voltak pozitívak róla, így hagytam is. És tudom, hogy nem olcsó, nyilván nem is úgy készültem hogy nekem 100 ezerből meg lesz a jogsim :)
2018. ápr. 5. 21:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Az eü. tanfolyamukról mi a vélemény? Elég az a pár óra, hogy átmenj a vizsgán?
2018. ápr. 6. 01:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Eü. tanfolyam?

Mármint az elsősegélyre gondolsz?


Az tök felesleges volt. Semmi újat nem mondtak, és az egyetlen másfél órás alkalom 6 ezer Ft volt.

Én kihagynám a tanfolyamot, az elsősegély vizsga nagyon könnyű, pár óra alatt otthon megtanulható.

2018. ápr. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, igen az elsősegély bocsi :D Én nagyon félek az elsősegélytől, azt hallottam nehéz és elkezdtem kételkedni, hogy az az egy alkalom elég-e. Nyilván vizsgabiztostól is függ :D Amúgy könyvet kaptok, vagy hogy van?
2018. ápr. 6. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!