Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha sikeresen teljesítem...

Ha sikeresen teljesítem kismotorra a forgalmi vizsgát, akkor meg kell várnom, hogy megjöjjön a jogsi, vagy kapok egy papírt, amit felmutatva a rendőröknek vezethetek?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit szarul fogalmaztam,remélem érthető 😂
2018. ápr. 17. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem fogalmaztál szarul, valamennyien értjük..


... ezt szerettük volna mi is, de sajnos a rendőr csak az államilag nyomtatott kártyácskát fogadja el. Bármi mást lobogtatsz, az bizony nem érdekli, és olyan büntit kapsz, mint az aki jogsi nélkül vezetett.


nehéz időket kell átélned, amíg meg nem jön a kártya, illetve beballagsz a kormányhivatalba...


...aztán tiéd a világ!

2018. ápr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg kell várnod még megkapod
2018. ápr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első jogsinál nem vezethetsz vele, csak később ha lejár és újat igényel, arra adnak ideiglenest. Most még nem.

De ezt elmondják, leírják legalább egyszer, mégis tízezredjére is megkérdezi valaki...

2018. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Én most venném tőled vissza azt a papírt, mert lophattad az iskolai bizonyítványt. Világosan le van írva, hogy nem jogosít vezetésre.

Az se nagyon zavarjon, hogy lassan ünnepelhetünk, mert százmillió azonos kérdést már megválaszoltunk.

2018. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!