Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Aki utazott már oszkárral,...

Aki utazott már oszkárral, segítene ebben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Először utazunk Oszkárral,pontosabban édesanyám.


Mindenképp úgy szerette volna,hogy az út végén készpénzzel fizet a futárnak, ezért így is foglaltam neki oda és vissza.


Viszont az egyik sofőr ezt írta: "Fizetés a cél állomáson kivéve ha a rendszer Online fizetést kér" és nála a rendszer a fizetés alatt "kifizetem" gombot jelez, még a másiknál rendesen "készpénzes"-nek írja.


Ha nem lenne érthető kép:

[link]


Mivel én vonatozni szoktam,nem ismerem még az oszkár rendszerét, ezért az a kérdésem,hogy ahol a kifizetem gombot jelzi inkább érdemes online kifizetnem, ne vesszen el a foglalás?


Köszönöm.


2018. ápr. 27. 23:27
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem ez pont amiatt van, mert első út.


be lehet azt állítani azt hiszem, hogy a frissen regisztráltakra mi vonatkozzon, mert ugye sokszor fordul elő, hogy aki nem ismeri még a rendszert, az lefoglal egy utat, majd utolsó pillanatban visszamondja, mert talál jobbat vagy ilyesmi.


ebben az esetben viszont az online fizetés szabályozva van, pontosan nem tudom milyen határidőkkel, de pl. ha az út előtt 48 órával mondja le az utas az utat, akkor csak a viteldíj felét küldi vissza az oszkár, ha meg 24 órán belül, akkor meg a 75%-át, vagy valami ilyesmi.


valószínű az a sofőr ezt állíthatta be.

2018. ápr. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!