Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mik a waveboard előnyei és...

Mik a waveboard előnyei és hátrányai és mennyire lehet használni közlekedésre?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 28. 21:41
 1/3 $$$$$ ***** válasza:

-Elönyei: jól fejleszti az egyensúly érzéket, sok trükköt meglehet tanulni ha elég kitartó az ember. És elég jó szórakozás is.

-hátrányai: elöszöri is a közlekedes hosszútávon fárasztó vele ,én egy párszor megtettem vele kb 7-9 km-ert eshat eléggé elfaradtam pesig hozzá voltam szokva meg aranylag jó az állókepességem. De nem hosszútávu kőzlekedésre van kitalálva. Ráadásul nekem egy 30 ezres waveboardom van nem egy 10 ezres. Azokkal meg rosszabb. Ez előtt egy 15 ezres volt. Azzal meg farasztobb menni. Ha veszel akkor inkább egy drágábbat vegyel pl. egy street surfinget vagy egy razort(nekem egy street surfing LX 50 em van anno 30 ezer volt most nem tudom menyi de ez eleg jö plusz jol is bírja...)

Másik nagy hátránya hogy eleg kevesen waveboardoznak és ugye egyesül egy idő után unalmas. Ezert is nem használtam már kb. 1 éve... Pedig tudtam vele pár trükköt.... Ja és siman menni nem nehéz megtanulni. Meg egyszerübb trükköket se. Ahogy egyre magabiztosabban mesz vele jönni fognak a trükkök is ha szeretnéd nem lesz oylan nehez megtanulni őket. Persze van amelyikre több időt kell szánni de csak kitartás kérdése. De siman csak menni megtanulni kb 30 perc vagy még anyi se. Magabiztosan menni úgy hogy már "ñm fárasztó,, menni meg biztonságosnak erzed az mat kicsit több idő Xd . En pl. Káfyukon is atmegyek vele meg akár 25 cm -es patkára is felmegyek vele meg egy jó darabig tudom tartani hatsó keréken meg egy kis ideig első kereken is. Vagyis ezek régen mentek. Most mivel már vagy 1 éve nem használtam lehet megint be kéne gyakorolni Xd . De ha van hozzá társaságod akkor jó dolog :D . Nekem is volt csak elköltözött a haverom... tehát így már nem is használom mert egyesül nem oylan jó mint 2 en vagy többen....

2018. ápr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mennyire lehet használni városi közlekedésre? Iskolába járásra? Tehát súllyal a háton mennyivel nehezebb menni?
2018. máj. 13. 22:01
 3/3 Alex Fly ***** válasza:
A wavwboard nem jármű, szóval a közlekedésben nem vehetsz részt vele. A gyakorlatban gyalogosként viselkedve ha betartod a játéxabályokat, akkor a kutya sem fog belekötni. Mondjuk egy jó megközelítés, ha a kerékpárosok járdán haladására vonatkozó szabáyokat veszed irányadónak (hiszen úgyis ott használod): max 10 km/h sebességgel, a gyalogosok zavarása nélkül. Ebben az esetben nem lehet gond...
2018. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!